Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337_PanKawka_
#1
Witam dzisiaj chce poruszyć temat gracza _PanKawka_. Widzę ciągle na forum co godzinę "Obraza wulgaryzmy itp itd" A tak naprawdę sam prowokuje graczy. Oczywiście zreportował mnie dostałem bana rozumiem. Ale w tym problem jest że jego kolega mnie prowokował i sam _PanKawka_... Tutaj logi będą logi

[14:54:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grypsujacy2 » Zamknij Jape 5 latku
[14:54:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grypsujacy2 » Wkurwiaja Mnie Ludzie Co obgaduja innech za plecami!
[14:56:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grypsujacy2 » xFail To 5 latek Który Uczy Sie Grac W Minechrafta Bo rodzina go olała

Ehhh nie wiem co powiedzieć... Moim zdaniem dobrze dostałem bana mam to gdzieś... Ale moim zdaniem chamstwo jest to ze Grypsujacy2 nie dostal bana... Jeżeli dostane kolejnego bana za tego posta to okay... Wiem nie ten dział.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
Ale gdzie jest to ze on prowokuje?
#3
Znalazłem jeszcze inne logi Wink
[14:57:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grypsujacy2 » Kurwa Wejdz na Mój Laptop i zobacz
[14:57:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] _PanKawka_ » xFail1337 ''se'' widze ile to latek.
[15:00:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grypsujacy2 » xFail 5 latek Co czyta zasady Bo boi sie O bana
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#4
Moim zdaniem Fail miał racje... Bluźnił na lewo i prawo
#5
Banned!


#6
Skoro zbanowany to do zamknięcia
#7
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości