Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bartek998Bugi ze skorpionem :/
#1
Witam, mam taka prosbe zeby cos zrobic z klasa skorpion ponieważ skorpion nie przyciąga do gracza tylko 1 lub 2 kratki za graczem ktory ma skorpiona co jest bardzo nie fajne jak jestes np. W nexie przeciwnika i skorpion przychodzi i stoi przy ścianie i przyciąga w mur ktorego sie nieda wykopac bo w bazie się nieda wykopać jedyna ucieczka to moze byc vortexem ale to zalezy czy zadziala. Moim zdaniem skorpion powinien byc taki ze jak kogos przyciąga to do środka osoby a nie 1 lub 2 kratki za nim. :/ Kto się zgadza?

Big Grin
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#2
To zrobcie też coś z tymi fk z boskimi! Bo gdyby nie skorp to nie dałoby się ich pokonać! A wtedy napewno mniej osób grało by na anihilacji, ponieważ wchodziło by się tylko po to żeby nabijać kille jakiemuś dziecku które kupiło sb boskie (ps. sam mam boskie ale nie uzywam ;p). Skorpion to jedyna klasa która może pokonać takiego fk (no może jesze duch). Według mnie tak jak jest niech zostanie. Pozdro 600 fk

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#3
zgadzam sie z szumielem
jak myslisz ze to nie fair to pomysl ze jak sie czuja goscie bez klas jak im uciekasz na bloki na ktore nie wskocza albo zrobia to po dlugim czasie przez ktory zregenerujesz hp
#4
Okej , tutaj się zgadzam z wami. Tylko to ten skorp może zostać jaki jest tylko że najlepiej by było żeby skorpion nie mogł by zostać wykorzystywany w miejscach gdzie nieda sie wogole nic zrobić np. w Nexie lub dookoła zamku bo wtedy to też nie będzie fer dla kogos z boskimi bo kupił se cos idzie do bazy wrogow zeby to wykorzystać i troche staty se polepszyć a tu skorp w ściane w zamek np na sarum gdzie nieda się wogule wydostać to też by było troche głupio dla gracza z boskimi. To zgadzacie sie ze mna zeby był skorp taki jaki jest tylko nie mogł by być uzywany koło bazy gdzie nieda się kopać? Jak myślicie ? Hmm..

Big Grin
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#5
@up
nie ma takiej mozliwosci.

@temat 
sami widzicie ze skorpion sie przydaje, a ile osob tyle opini, anihilacja to gra taktyczna, jesli w jakiejs mapie jest blad prosze zrobic nowy temat i go wskazac a zostanie poprawiony.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości