Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_PanKawka_Multikonto, utrudnianie gry
#1
Około godziny 10:00 gracz Tytaniczny2287 został zbanowany później wszedł na swoje 1 multi konto Tytaniczny też został zbanowany no i niestety wszedł na 3 multikonto (_Tytaniczny_) a niestety nalagx35 miał wtedy afk no i go nie zbanował. A akurat przeszkadzał mi jeszcze w budowaniu.

Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=dWsCJ850...e=youtu.be
Mam nadzieję, że znajdzie się moderator który będzie człowiekiem i w końcu zbanuje go na IP ponieważ mam go serdecznie dość.
nalagx35 może podtwierdzić, że już banował go 2 razy w ten sam dzień.

Z poważaniem _PanKawka_
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
Odpowiedz
#2
Po pierwsze : Nie ten dział
Po drugie : Bez powodu by ci nie strzelał w działkę
Po trzecie : Masz jakieś dowody ze to Tytaniczny?
Po czwarte : Fakt. Przeszkadzał ci w budowaniu...
Po piąte : "Mam nadzieję, że znajdzie się moderator który będzie człowiekiem i w końcu zbanuje go na IP ponieważ mam go serdecznie dość." Administracja nie zbanują gracza IP bo wyrwał 3 tempbany...
Po szóste : Jeżeli masz napisać "Bronisz go bo to twój kolega!". Nie bronie go tylko wyrażam swoje zdanie.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
Odpowiedz
#3
Człowieku! *
Nie wiem co ma oznaczać ten filmik. Widać w nim tylko jak gracz o nicku _Tytaniczny_, rzuca w czyjąś działkę jajami.
A gdzie dowód, że to jego pierwsze, drugie czy tam trzecie multikonto?
Równie dobrze mógłby być to ktoś inny. Na serwerze jest wiele nicków, podobnych oraz przedstawiających to samo słowo.
Chcę jeszcze dodać, że wkleiłeś swoją - nic nie znaczącą - skargę w nie ten dział.
Odpowiedz
#4
Zbanowany za Utrudnianie. Jeżeli to jego multikonto , Nalag zbanuje.


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości