Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77problem servera GTA...
#1
Otóż zauważyłem że każdy tryb ma swojego"opiekuna" , admina który gra na tym trybie ileś czasu co dzień i wgl nadzoruje... A na GTA ja nie widziałem żadnego admina (nie licząc banana wprowadzającego updaty GTA) :c
Tzn aż taki duży problem to nie jest, bo jak ktos na czacie klnie albo haxuje to można zgłosić ale zawsze lepiej jak tam ktos jest... I właśnie chce sie zapytać, czy ktos jeszcze z adminow wchodzi na GTA?
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Otóż...
Tak.
Zawsze można jeszcze chyba wyznaczyć kogoś na opiekuna gta, zobaczy się.
#3
Thx Smile bo to super tryb.
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
Oooo i teraz ten opiekun będzie potrzebny, albo chociaz jakiś admin co jakiś czas na GTA bo banan wprowadza tor wyścigów Smile i one przez adminow mają być robione. Wienc są poczebni Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
To jeszcze na anni jakis nie afczacy admin xd
(Bo przewaznie afk ;-Wink

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#6
Administracja która gra na tym trybie ma permisje do banów i gdy zachodzi potrzeba z nich korzysta - uprawnienia posiadaja od samego poczatku. Sam tez niejednokrotnie banuje/wyrzuce graczy ktorzy na to zapracowali.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości