Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_PanKawka_Nielegalne itemy
#1
Witam na serwerze creative 3 panują nielegalne itemy dużo graczy ich używa np. Rbg2k,radzioslaw,Hardkor593,sexi_laska I JAKUB1123. Kilka tych itemow udało mi się uzyskać lecz wolał bym gdyby wbił tam jakiś admin i wtedy ja bym mu to pokazał i z głowy. Jak na razie cała moja ekipa próbuje się dowiedzieć kto to robi. Tutaj macie ss tych legalnych itemów które udało mi się zdobyć http://prnt.sc/c8rkft oraz http://prnt.sc/c8rkkj te itemy dodają graczowi mega szybkość i biega jak szalony. Prosił bym więc aby jakiś mod admin wszedł na serwer creative 3 jak najszybciej i wtedy by może udało mu się znaleźć tą komendę.
Numer mojej działki /p tp -50;-7

Pozdrawiam _PanKawka_
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
Odpowiedz
#2
Vipowie mają dostep to komendy /enchant i przez to są te nielegalne itemy. Mam nadzieję, że ta komenda zostanie im odebrana.

Z poważaniem _PanKawka_
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
Odpowiedz
#3
Kto powiedział, że itemy te, są nielegalne?
Chyba po coś ta komenda jest.
Gracz~Sn1ck


Odpowiedz
#4
(22-08-2016, 09:43 AM)Snick napisał(a): Kto powiedział, że itemy te, są nielegalne?
Chyba po coś ta komenda jest.

No wiesz przez nie gracz jest np.: mega szybki. i to jest taki trochę wspomagacz.
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
Odpowiedz
#5
To nie jest wspomagacz tylko jedna z funkcjonalności konta vip.
Odpowiedz
#6
To tylko przedmiot, prawie wszyscy na creative 3 go mają, nie chcesz? Przeszkadza ci? Wyrzuć.
Nikt ci nie każe tego trzymać, większość graczy lubi te itemki także nie widzę potrzeby ich usuwania, z nudów czasami sama się nimi bawię.
Po to mają dostęp do tej komendy by tworzyć przedmioty jakie chcą, to creative więc enchant to nic wielkiego.
Na creative miecz ostrość 100 to nic, a na freebuild lub na innych trybach gdzie jest tryb przetrwania takie coś się usuwa.
Odpowiedz
#7
(22-08-2016, 05:58 PM)Nalagx35 napisał(a): To tylko przedmiot, prawie wszyscy na creative 3 go mają, nie chcesz? Przeszkadza ci? Wyrzuć.
Nikt ci nie każe tego trzymać, większość graczy lubi te itemki także nie widzę potrzeby ich usuwania, z nudów czasami sama się nimi bawię.
Po to mają dostęp do tej komendy by tworzyć przedmioty jakie chcą, to creative więc enchant to nic wielkiego.
Na creative miecz ostrość 100 to nic, a na freebuild lub na innych trybach gdzie jest tryb przetrwania takie coś się usuwa.

No to jaka jest niby komenda do dodawania szybkości lub serc ?
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
Odpowiedz
#8
Jedni z /enchant
A inni mają swoje sposoby Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości