Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xxLisekPompaxxSiostra
#1
Cześć! Dzisiaj mam Wam do przedstawienia pewien błąd gry. Moja siostra dzisiaj (nick to Limonka312) na Wojownicy Vs Potwory 2 dobiła 8lvl oraz 3k. Wpisała komendę /uprawnienia następnie kupiła 2x Substancja, napisała komendę /substancja, i okazało się że co? ze ta komenda jest nieznana. Wpisała ponownie komendę /substancja ale nic. Gdyby można było prosiłbym o jak najszybsze naprawienie tego błędu oraz zwrot 3k mojej siostrze. Pozdrawiam. PS Jak napiszecie że sama odpowiada za $, to to był bug, więc proszę tak nie mówić.
#2
Czy twoja siostra dobrze to wpisala,wielkosc albo wogule litery się zgadzają??
#3
*Wymówka Na Siostrę xD*
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
(24-08-2016, 01:17 PM)Zgłaszacz223 napisał(a): Czy twoja siostra dobrze to wpisala,wielkosc albo wogule litery się zgadzają??

Wszystko było dobrze. Jeśli nie wierzysz sam to spróbuj.
#5
a jaką ilość kupywala substancji?
#6
Wydaje mi się, że to może być BŁĄD TECHNICZNY. Powinien zająć się tym TECHNIK serwera, lub ADMINISTRATOR.
#7
(27-08-2016, 10:04 AM)TheChosenOne napisał(a): Wydaje mi się, że to może być BŁĄD TECHNICZNY. Powinien zająć się tym TECHNIK serwera, lub ADMINISTRATOR.

Wszystko rozumiem, tylko czy można dostać zwrot kasy?
#8
Znając Polskę raczej nie.. nie ma szans, żeby ci zdziercy oddali ci hajs.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
#9
The chosen one, zmień ns znając graczy admin nie moze oddawac $
Bo gracze czesto oszukują.
Ps. Mialem na easy hc 100000000000$ a dziś wchodzę i nie ma :c oddacie? Ja serio, nie klamie! A co do Introduce, to ogar ;-;
Jeszcze nie widziałem zeby banowali za nic no może byl 1 adm, ale ma degrada. Także nie płacz i tak ci nic nie pomoże.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#10
faktycznie tak bylo, $ zostaly zwrocone do twojego konta Limonka312 Smile
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości