Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marioonoSkarga na administratora awesomehaxx.
#1
Cześć.
Chciałbym zgłosić skargę na administratora awesomehaxx. Otóż stworzyliśmy 2 armie jedna zła i jedna dobra i walczymy ze sobą. Kiedy my się atakowaliśmy strzelając łukami z płomieniem awesomehaxx postanowił nas zbanować nie wiadomo za co, przy tym zbanował z 7 osób. Nawet nie spytał się co robimy czy coś w tym stylu tylko zobaczył co robimy i od razu zaczął banować. Chciałbym wiedzieć za co dostaliśmy bana 30 minutowego.
To tyle dziękuję Smile
#2
Więc tak. Dostaliście bany na 5 min, lecz zegar serwerowy spieszy się o 10-15 minut.
Jedna z vipów skarżyła się na was więc zareagowałem.
[16:08:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] Noemi12 » Awes ! ;-;
[16:08:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Od Noemi12] tepaj ;-;
[16:09:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Od Noemi12] wszyscy się strzelają omg
#3
Co Noemi12 ma z tym wspólnego? I w ogóle zabronione jest strzelanie się? Raczej nie więc ban był bez powodu to ,że się strzelaliśmy to jedynie nasza zabawa. Noemi12 nie miała z tym nic wspólnego ani nie jej działka ani nie brała udziału więc nie rozumiem.
#4
(20-08-2016, 06:36 PM)marioono napisał(a): Co Noemi12 ma z tym wspólnego? I w ogóle zabronione jest strzelanie się? Raczej nie więc ban był bez powodu to ,że się strzelaliśmy to jedynie nasza zabawa. Noemi12 nie miała z tym nic wspólnego ani nie jej działka ani nie brała udziału więc nie rozumiem.

Nanami pisała mi że strzelałeś również na jej działce.
#5
Owszem strzelałem ale 3 lub 4 dni temu i to nie ma związku z tą akcją i powodu banowania innych graczy Wink
#6
No wlasnie,strzelał jej w dzialkę ale 4-3 dni temu nie? to co bylo to sie nie odstanie,a oni sie bawili prawda? to niech się bawia,uwazam ze awesomehaxx zbanowal ich za nic
#7
Sam podales zapis z chatu , pisala "wszyscy się strzelają" to co? niech się strzelają kto im zabrania?
#8
Mogliscie komuś w dzialke strzelac ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#9
Heart 
W ogóle co graczom szkodzi strzelanie łukami? ;_;
Bo nie rozumiem. Strzały i tak znikną, a szkody nie robią. :v
Więc co w tym złego? Dla mnie takie bany są banami za nic, więc nie powinny być praktykowane.
No, ale wytłumaczcie mi co jest w tym złego i czy w ogóle chcecie bany za to? 
#10
(21-08-2016, 12:34 PM)_szumielxd_ napisał(a): Mogliscie komuś w dzialke strzelac ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")

Owszem mogliśmy strzelać komuś na działkę ale właściciel nie zgłaszał tego i prawdopodobnie ta działka była wolna lub gracza nie było na serwerze Wink to ze awesomehaxx zna się z Vip Noemi12 to się zna ale to że ona nie ma nic z tym wspólnego i pisze do admina bo go zna żeby dał bana temu i temu jest niesprawiedliwe moim zdaniem PS: To nie jest pierwsza sytuacja moja czy też innych graczy których awesomehaxx banuje bez powodu lub nie podając go.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości