Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mystery playerbanowanie ip
#1
Exclamation 
dzieńdobry przepraszam za te słowa ale mam dosyć administracji i systemu banowania. taki ptak zrobil se mulciaki i cheatuje dalej
i zamiast za mulciaki dac bana na ip dają oczywiscie zwykłego bana do tego anty speedmine kuleje.
  Banan zrobił różdzki(dla mnie beznadzieja a wgl istnieją klasy co mają moc tych różdzek a nawet lepsze) które bugują gre i pvp i zamiast naprawic bug z pvp i anty cheat zmienil texture i tyle.Samą administracje będziesz szukał poł godziny po all trybach przez ten czas cheater ucieknie
#2
Popieram cie z tym szukaniem administracji powinno pisac jaka administracja jest w lobby po prawej stronie i jej imie powinno byc przypięte na jakim trybie są. Moim zdaniem przesadziles z 'debilstwem' i z banowaniem na ip poniewaz nie kazdy moze banowac na ip.

?
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#3
Może zamknąć watek?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#4
Gdybys mial choc minimum informatycznej wiedzy w zakresie adresacji ip wiedzielibys ze 3/4 polskich uzytkownikow ma dynamiczny adres ip (wszystkie neostrady/netie), banujac go teraz, on restartuje modem i ma nowy niezbanowany adres ip, a zbanowany adres moze powrocic do zupelnie innej osoby... w efekcie niewinna osoba dostanie bana... jak sie nie znasz to nie probuj pouczac madrzejszych od siebie tylko spokojnie zapytajcie "dlaczego"... gdyby to bylo takie oczywiste dawno bany na ip bylyby stosowane.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości