Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Gratulacje super administracji,naprawde ;_;
#1
Czesc w tym wątku chcialbym poruszyc temat,temat jest o administracji,a głównie o administratorze awesomehaxx banuje niektórych graczy kompletnie za nic,wlasnie teraz kolega dostal tempbana i on odpowiedzial ze za grozenie graczom,podkresle ze nie grozil graczom,a gdy sie spytalem 'jakie grozenie?' to on mi dal tempbana do 22 jakiejs tam

(gdyby ktos nie wiedzial jest godz. 21:45) wiec prosze o rozpatrzenie tego wątku,nie mam na celu degrada dla jakiegos administratora tylko zdolam sie o jego poprawę,dziekuje za przeczytanie Smile
#2
A jakieś dowody lub coś?
#3
Dowody dam jak je zdobęde,proszę odrazu nie zamykac wątku,postaram sie wstawic dowody jak najszybciej
#4
Więc tak.
Na serwerze nigdy nie banuje za nic. Banuje za spam oraz za reklame innych sieci serwerów, itp. Zbanowałem twojego kolege za grożenie innemu graczowi awesomehaxeczka. Jeden z was mówił do awesomehaxeczki że pójdzie po innego admina Frosta, więc się zapytam dlaczego nie poszedłeś? kubbas007 zbanowany na 24 godziny za grożby w strone innego gracza, NieustraszonyPL zbanowany za wulgaryzmy oraz dopytywanie się powodu bana na 5 min. W celu wyjaśnienia prosiłbym kogoś o sprawdzenie konsoli serwera Smile
#5
Zgłaszacz223 po co piszesz skargę jeśli nie masz dowodów?Znam Awesoma i jestem w stanie poręczyć,że zawsze banuje dobrze.Na serwerze są osoby,które po prostu chcą zemsty na adminie,wiec piszą skargę To tyle z mojej strony a gracze wyżej podani nie są świeci bo sam ich czasem banowałem.
#6
[21:33:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » popierdolilo cie?
[21:28:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » awesomehaxeczka to ze jestes kuzynką admina to nie znaczy ze mozesz robic co ci sie podoba
[21:19:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » Klaudiax33 KURWA TWOJA JEST TAK GRUBA ZE NIE MIESCI SIE W AUCIE
[21:19:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » Klaudiax33 KURWA TWOJA JEST TAK GRUBA ZE NIE MIESCI SIE W AUCIE
[21:19:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » Klaudiax33 KURWA TWOJA JEST TAK GRUBA ZE NIE MIESCI SIE W AUCIE
[21:18:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] NieustraszonyPL » A TWOJA TAK GLUPIA ZE NIE ODROZNIA UMYWALKI OD KIBLA

Nie wiem czy to była tyralnia czy co, ale kultura na serwerze obowiązuje :")
Dejvissiek » Malgorzatka11 nie drzyj pizde
awesomehaxeczka » Dejvissiek uwazaj sobie
- idzie w ślady kuzyna B)

[21:34:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] kubbas007 » awesomehaxeczka zaraz do frosta pisze i madrosc pokarzesz potem!
#7
no kurde troche przesadzilem ze za nic,lecz jestes zbyt ostry,a co do przeklinania sama awesomehaxeczka pisala np: 'spadaj na drzewo prostowac banany' albo 'co wy robicie dzieci' podkreslam 'dzieci'....
#8
Skarga jak i odpowiedzi dwóch stron napełnione minkami w celu sarkazmu i podkreślenia ironii Smile
Sama skarga.:
1.Każdy może popełnić błąd, tuteż się do niego przyznać ale akurat każdy może potwierdzić z logów że sam rozpocząłeś tą kłótnię i próbujesz ją snowballować (tooczyć żeby nabierała coraz to więcej odpowiedzi). Nie trzeba to wyjątkowo wyjaśniać ale też nie stać za zasadą: Admin ma zawsze rację, kłamstwo i dawno temu.
Skarga na administratora zwykle ma cel, co próbujesz przez to osiągnąć? Wytłumaczę prostą frazą: ZA NIEPRAWIDŁOWEGO BANA NIE MOŻNA ZGŁOSIĆ SKARGI, temat przerabiany. Piszesz skargę bo ktoś dał Ci bana. Próbujesz osiągnąć dokładnie co?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#9
Ty porównujesz pisanie do kogoś "dzieci", a wulgaryzmy? Człowieku, twierdząc jeszcze że ten jrmod traktuje ostro graczy? Blagam Cię, ostro, to by potraktował gracza, który napisze do kogoś "dziecko", nijezeli Ciebie rzucającego bluzgami na prawo i lewo.
Zostałeś ukarany w sposób jak najbardziej na miejscu więc? Sam wiedziałeś chyba co piszesz. 
#10
(12-08-2016, 09:04 PM)Zgłaszacz223 napisał(a): no kurde troche przesadzilem ze za nic,lecz jestes zbyt ostry,a co do przeklinania sama awesomehaxeczka pisala np: 'spadaj na drzewo prostowac banany' albo 'co wy robicie dzieci' podkreslam 'dzieci'....

Powiem tyle. 
awesomehaxeczka ma 12 lat i ja tutaj nie widze przeklinania tylko pojazd podstawówki :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości