Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kret22Brak balansu/pvp kits
#1
fZ dziwnych powodów nie mogę napisać wątku (i odpowiedzieć na takowy) więc sądzę że w tym dziale, ta skarga znajdzie swoje miejsce. Mianowicie chodzi mi o zaburzony balans na trybie pvp kits. Chodzi mi o klasę "Robin Hood". Mam na myśli to że owa klasa posiada, niezbyt dobry pancerz, ale za to posiada bardzo dobry łuk, dodatkowo posiada lekko przesadzony miecz jak na klasę której powinnością jest wyzbywanie się przeciwników z użyciem broni dystansowej. Według mnie klasa ta zaburza balans na tym trybie, jeśli ową klasę posiada gracz z dużym doświadczeniem w walce, potrafi pokonywać nią cały serwer, dodatkowo (według mnie) klasa ta sprowadza osoby łamiące regulamin poprze używanie nielegalnych modów, np. CJB Cheats, Ponieważ z połączeniu z Fast Bow, dana osoba może nie pozwolić się do siebie zbliżyć normalnym graczem, albo w przypadku areny "faraon" osoba która wpadła w piramidzie do "dołu" może łatwo zostać wykorzystana przez danego gracza używającego nielagalnego moda (fast bow) do wybicia sobie rangi (co większość danych osób robi), dodatkowo, o ile w przypadku antyknocka, czy czegoś podobnego używanego przez osobę na klasie "Robin Hood" nie sprawdzi się tak bardzo jak dany Fast Bow. Proszę administrację serwera żeby zrobiła z tym coś, np. dała kamienny miecz ostrość I, zamiast Diamentowego z czymś tam. To tylko moja osobista opinia, proszę nie narzucać sobie moich poglądów na temat danej klasy i trybu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości