Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szymek12345Prosze o odbanowanie!
#1
Witam.

Mój nick w mc: szymek12345
Tryb anihilacja 1: godzina ok 17:15/2016-07-20
Witam gram tu sobie na serwerze i jakis typo o takim nicku chyba crash cos tam czy cos pisze do mnie. szymek12345 ja mu odpisuje co. I w tym momencie nw co dalej napisał bo brat mi internet wyłączył bo mu powiedziałem żeby spierda... i po 2 minutach prubuje wbic na serwa i pisze mi : BAN ZA: Brak współpracy podczas sprawdzania =) regulamin złamany.
I nw o co chodzi bo tylko ten typ napisał szymek12345 i nic wiecej> PROSZE O POMOC
#2
Pisałem  żebyś podał Skype , bo skarżyli się na Ciebie , z powodu Cheatów. 
Dziwnym trafem od razu po napisaniu tego wyszedłeś z serwera. 
Potraktowałem to jako log , więc napisałem Brak współpracy


#3
Gdzie pisałeś o podanie skype bo tego nie widziałem odziwie no to więc to może ogarneli byście to ze gdzież graczy tepacie i wtedy sprawdzacie albo pisz jakoś żeby to było widac bo tak jak piszesz jak normalny gracz to ja żadko czytam z innego teamu jak ktos pisze to elo a chce nagrywac z tego serwa i mam nowe konto robic i on nowa klasy zdobywac to troche nei bardzo.
#4
Skarżyli się na Ciebie , że coś masz. Napisałem Szymek12345 zostajesz sprawdzony , podaj Skype , masz 3 minuty , Log = Perm.
Dziwne , że od razu po tym wyszedłeś. Pisałem do Ciebie , a ty zwyczajnie odpisywałeś , czyli musiałeś czytać Chat , logiczne.
Teleportować graczy w dane miejsce nie mogę , przynajmniej na Anihilacji.


#5
Zamykam.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości