Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickUaktualnienie /stats top, /stats top kills
#1
Witam,
Chodzi o to, że kilka osób, które dostały bana, znajdują się na listach w top. Nie powinni się tam znajdować, zaszli tak daleko ze wspomagaczami, nie jest to sprawiedliwe. Każdy uczciwy gracz, bardzo chciałby znaleźć się na liście w top, ale zajmują te miejsce nieuczciwi gracze :C
Gracz~Sn1ck


#2
No srsly?!
A kto niby? Co mr? Czy moze ja? w top 10 sa sami bez czitów a wiesz jak ciezko sie nabija te staty? Zoba sb ile osob zabilem w /stats top kills
Tylko vfilipa (ty go nie znasz) widzialem w to 50? 60? Jakos tak. Podaj przyklady (gęś sie nie liczy ;p)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#3
V_Philip_V jest w /stats top 20 : )
KungFu 26 w /stats top kills
Kilku tych w top te cheaty ukrywa, znam jedną osobę którą możecie znaleźć w /stats top kills w /stats top 20 a używa cheatów na 99% : )
Gracz~Sn1ck


#4
A kto to??? Jak się boisz tu napisac to napisz na priv. Jezeli krysti to chyba na bana a jezeli fabian to jest czysty, jezeli jakub to nie sądzę (przynajmniej na 100 pro nie ma regeneracji i killaury) aimbota ma takiego jak mój ;p
EDIT: heh to moje orto ;p

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości