Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misiaczkowataskarga na ppaa
#1
Twój nick:Misiaczkowata
  Nick Oskarżonego:ppaa
  Powód:przekleństwa, chamskie zachowanie arogancja
  Tryb, na którym się to wydarzyło:FB
  Godzina, data: ok 18:00 22 lipca 2016
  Krótki opis sytuacji: Podczas grania na serwerze pewien grac o nicku Tytaniczny(czy jakoś tak) zaczął mi spamić na /msg. Po napisaniu komendy /ignore spamił on na czacie ogólnym. Wtedy to ppaa zaczął go uspokajać lecz.... w trochę nie odpowiedni sposób... Według mnie osoby która ma nawet helpera/supporta/chat moda, czy jeszcze inną rangę na serwerze(whatever) nie powinna wyrażać się w ten sposób nawet jeśli wypowiedź jest przerwana wielokropkiem. Poza tym kiedy zapytałam się dlaczego ppaa jako jr.mod przeklina zostałam chamsko "odtrącona" stwierdzeniem "A co cie to obchodzi?". Według mnie osoba na stanowisku reprezentanta serwerowej administracji powinna być dojrzała i powinna wiedzieć, że nie należy się w ten sposób zachowywać. Każdy jest człowiekiem i zdarzają mu się chwile słabości ale comon... nie kilkanaście razy...

  [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Przepraszam za jakość :/
https://zapodaj.net/d5ea73d2fdffb.jpg.html


~Misia
#2
Nie znam go, ale to zachowanie mi się nie podoba, masz więcej tego typu odzywek, chodzi o ss?
Gracz~Sn1ck


#3
Tylko to. W większości przypadków ludzie mi pisali abym na to nie zwracała uwagi.
Będę na niego zwracała uwagę.
#4
Nie ma więcej dowodów więc osobiście nie jestem w stanie stwierdzić jako zwykły gracz czy mówisz prawdę, nie znam ppaa zbyt długo ale uważam iż jest to dobry Jr.Mod miły, zawsze pomocny nie mogę powiedzieć złego słowa.
Brak ss'a tego ''Co tak bardzo dotknęło twe serce''.
Ale jeśli chodzi o ciebie, hmm sama szukasz zaczepki, ja cię obserwuję raz zachowujesz się normalnie a kiedy indziej sama prowokujesz, więc nie nakręcaj się jeszcze bardziej bo szkodzisz sama sobie.
[Obrazek: Iu3bIy.png]
#5
No dobrze sprawa każdego to sprawa indywidualna i to odgrzewany kotlet i tłumaczone 500+ razy. Sam reagowałem na takie coś kiedy ktoś mimo banów powracał to rzuciło mi się jakieś kuźwa czy chory jesteś w drastycznych przypadkach bo nie chcę komuś oddawać po tym jak mnie zwyzywał mocno przy graczach. On zacenzurował, sprawę wyjaśnię. Każdy ma prawo do błędów i nie chcę tej tezy ciągnąć w koło macieju ale oni zaczynają. Btw. W skardze na administratora mają się udzielać administratorzy.. Jeszcze graczy brakuje, regulamin zobowiązuje też was. Zamykam Smile

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości