Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bookreader55skarga na Titeczka
#1
zza co mój kolega majun1112 dostał bana za kurwa usuwanie statów kurwa niczego nie usuwal a \admin wienkszy pojeb /kill majun1112
klepac się nie potrafi i na mnie kurwa się wyrzywa ze ja niby usuwam staty ????





                                           {prosio un bana /unban majun1112}
#2
za chwile dostaniesz bana k***a za ciągle używanie k***a

Co do tego unbana to:

Po 1. Brak wzoru

Po 2. Twój "kolega" powinien sam napisać prośbę o ub

Po 3. Zły dział

Po 4. Brak ss'u/filmu treści bana

Po 5. Obraza administracji

Po 6. W logach można zobaczyć, co się działo

Po 7. Dowidzenia.
#3
1.Możecie sprawdzać logi :* poproś Frosta żeby wpisał /kill TiTeczek echh gdybym miał takie permisje.
2.Ciesz.. Że trzymam nerwy na wodzy i nic nie piszę obraźliwego
3.Na ciebie się nie 'wyrzywam' przecież to podobno majun chyba że to ty Wink pisałeś komendę do usuwania na czacie. Gdybym nie widział to oki.
4.Może kulturą nie grzeszysz ale proszę. Wpisałem unban majun Wink do unbanów jest inna komenda ta go nie odbanuje ale dopiąłeś swego <klask klask>.
Ps: Piszę ironicznie bo nasiedziałem się pół nocy z powodu banowania innych chcem normalnie pograć a nie nie dadzą spokoju (jestem po nocce i mogę reagować lekko 'sarkastycznie/ironicznie' choć się nie zwyzywam jak ty nas Wink
Nie dostaniesz unbana 0 dowodów, prośbę o UB może złożyć on sam nie przyjmuje pośredników.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
no on prosi bo nie może się zarejestrować {no przepraszam za te obraźliwe słowa które wyraziłem w powyższym texcie
przepraszam ale jestem wku******* i sory ze na ciebie tak jade ale no ale on prosi o tego un bana no titeczek
jak cos masz skype skontaktujemy się na skype {nawrocki1232}
#5
Nie jedziesz mnie. Nawet się nie czuje urażony bo to jest nieudolne próbowanie czegoś osiągnąć. Po pierwsze skarga nie może być za złego bana Wink
Odrzucam i tyle.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#6
To może zamknij to Titeczek?
#7
@mistrzplackiiii Czekałem może na wypowiedzieć miałem po 24h Wink ale skoro chcą wyjaśnić na skype to ofc.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości