Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reDiPlayGanesNie słuszny ban!
#1
Witam. Dostałem nie słusznego bana powód KillAura na 2tyg a niemam cheatów niedość,że nalagx35 zbanowała mnie za Cheaty których niemam. to nawet nie chciała mnie sprawdzic prosze o Unbana albo żebyście ją zbanowali Byłem na PvP Classic
mój nick:reDiPlayGanes
#2
Hmm..
Źle to napisałeś, sytuacja była taka że gdy wbiłam na pvp tepnełam się do ciebie bo ktoś napisał że masz cheaty wyłączyłam v i mnie uderzyłeś plecami, myślałam że mi się przewidziało bo delikatnie się obróciłam i nie byłam pewna ale ok.
Później aż 5 osób się na ciebie skarżyło, więc postanowiłam cię sprawdzić lecz się wylogowałeś a potem wbiłeś z myślą że nic nie widziałam. (y)
I po upływie 30 minut napisałeś do mnie "Ok to Nala sprawdzasz?" no kurde wielkie "sory" ale tak nie powinno być. Jak sprawdzany to sprawdzany twój czas minął a ty obudziłeś się po upływie pół godziny. :xxx
#3
(09-07-2016, 10:56 AM)Nalagx35 napisał(a): Hmm..
Źle to napisałeś, sytuacja była taka że gdy wbiłam na pvp tepnełam się do ciebie bo ktoś napisał że masz cheaty wyłączyłam v i mnie uderzyłeś plecami, myślałam że mi się przewidziało bo delikatnie się obróciłam i nie byłam pewna ale ok.  
Później aż 5 osób się na ciebie skarżyło, więc postanowiłam cię sprawdzić lecz się wylogowałeś a potem wbiłeś z myślą że nic nie widziałam. (y)
I po upływie 30 minut napisałeś do mnie "Ok to Nala sprawdzasz?" no kurde wielkie "sory" ale tak nie powinno być. Jak sprawdzany to sprawdzany twój czas minął a ty obudziłeś sięN po upływie pół godziny. :xxx

No przepraszam ale miałem lagi. musiałem rolognąć i za 30sekund wbiłem a nie 30minut! i sie pytałem czy sprawdzasz
bo jestem czysty :/
#4
w 30 sekund tez sie da usunac cheaty Wink
#5
Dziwne że akurat podczas sprawdzania zaczęło ci "lagować".
Nie kombinuj była jasna reguła - "logout = ban"
Więc to ty zawiniłeś nie ja.
Ban słuszny, jeżeli chcesz ub wyślij sms bądź napisz podanie o ub nie z tematem "Ban za nic więc chce ub!!"
tylko się przyznaj do błędu.
#6
Moim zdaniem do kosza. Zły dział, brak wzoru, błędna nazwa wątku...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości