Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PDGHEREPropozycja na Rangi lvlowe
#1
Witam szanowną administracje Chciałem wam zaproponować Rangi Level'ove Już wyjaśniam jak to działa na przykład kiedy Gracz osiągnie dany Level a załóżmy ze to będzie "15" to jego ranga [Gracz] zmieni się na range [Wojownik] i tak dalej sądzę że to będzie dobra zabawa z tym i wgl Big Grin , Jak byście chcieli to mogę się zając tym Plg Tongue z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego tematu ;p
#2
Raczej takie coś w danej chwili odpada. Dużo osób gra z killAura i do puki plugin wykrywający tego Cheaty nie będzie działać poprawnie to nie zostanie wprowadzone, Ale wkrótce pojawią się pojedynki 1vs1, 2vs2
#3
Z tego co wiem to nie ma takiego plg żeby wykryło kill aure Wink , Nigdy takiego nie będzie ponieważ to jest czit do gry ;D , ps odpisz mi na pw Wink
#4
Co jakiś czas dodajemy ulepszoną wersje tego pluginu i sprawdzamy jak działa Smile i uwierz już prawie działa poprawnie, wykrywa około 70% cheaterów a reszta to jego pomyłki. Wkrótce powinien działać Smile
#5
Mogę też się pobawić tym plg poszukać może znajdę jakiś działający ? co ty na to ? Smile
#6
Ten plugin jest naz autorski, który jest pisany od zera. Wkrótce, gdy będzie już działać zostanie wgrany na każdy serwer.
#7
Hmm no dobra Big Grin , Życzę sukcesów Wink , To sądzę że temat jest do zamknięcia Wink
#8
/ zamykam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości