Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odbanowanie
#1
Dzień dobry mój nik to Anonieji dostałem bana na 6 dni na waszym serwerze mcsurvi.pl na pvp i na wszystkim co jest w lobby dostałem bana za czity ,których nie mam. Jestem uczciwym graczem . Wiem ,że inne osoby mają czity ale ja nie mam, dostałem bana za to wiem że Michalo d04 poprosił jakąś osobę z
Administracji żeby mi dal bana za to ,że nie mam z nim sojuszu i mnie jeszcze straszył na skype mam ss jak on mnie straszy ,że jeśli nie będę miał z nim sojuszu to dostane bana na 3 miesiące. Proszę o odblokowanie mojego konta ponieważ Vip, którego zakupiłem na Waszym serwerze powoli mi się kończy i uważam że mam prawo z niego korzystać . Bo po to go w końcu kupiłem. Ban jest nie słuszny a ja tylko na tym tracę nie tylko jako gracz ale jako osoba, która kupując Vip zawarła z Państwem umowę cywilnoprawną.
Podrawiam
Skype karolinaaaa261 ( do wyjaśnienia sytuacji ).
#2
Czekam na dowody 24 H

----------------------------

Daj ss z SKYPA
#3
Gracz na serwerze PVP nie ma bana, bo sprawdzałam to dzisiaj na prośbę jednego z graczy. Z tego co widziałam, ma tymczasowego bana na lobby za cheaty przyznanego przez yolobiczess.

Motywowanie otrzymania bana tym, że ktoś z administracji poszedł na rękę innemu graczowi i dał bana za nic - to jakiś absurd.

Proszę o załączenie SS z minecrafta potwierdzających, że cheatów już nie ma oraz z katalogu .minecraft. Tylko wtedy możemy zastanawiać się nad ewentualnym odbanowaniem.
#4
Zostanałeś zbanowany na lobby, gdy nie mialam jeszcze jrmoda na pvp i złapałam Cię na cheatach i połowa serwera pisała, że masz cheaty, wiec to, że banuje bez powodu, to nie prawda i dla mnie bezsensu jest pisanie takich rzeczy, dostarczysz dowody, że nie masz juz cheatów, dostaniesz unbana, dziekuje dobranoc.
#5
Dowodów nie dostarczono. Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości