Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Demonik22352_Reprezentacja Polski
#1
Drodzy Użytkownicy Forum
Tworzę ten temat, aby osobiście razem z wami dyskutować o Polskiej Reprezentacji Narodowej w Piłce Nożnej. Możecie tu chwalić zawodników, pisać co o nich sądzicie itd itp. Odrazu zachęcam do aktywnej wypowiedzi w tym temacie, bo możecie się dużo dowiedzieć od innych. Nam sam początek, ja napiszę co o nich sądzę.

Po Mistrzostwach Europy 2016 we Francji, wiedziałem, że Polacy idą w górę z poziomem piłki nożnej, kilka zawodników zostało stransferowanych do innych klubów np. Bartosz Kapustka z Cracovii do angielskiego klubu, które ma miano: Lisy, pewnie wiecie o co mi chodzi. Krzychowiak, miał być osobą kluczową w PSG. Jednak tam przegrywa rywalizacje z innymi defensywnymi pomocnikami i ląduje na ławkę rezerwowych, bardzo żadko gra. Swoją niską formę pokazuje na Eliminacjach do Mistrzostw świata.

Na początku tych eliminacji, myślałem, że Polska bez problemu z każdym da rade. Jednak kilka kontuzji, osłabilo skład, zagubiony Krzychowiak i czasem błędy w obronie. POLSKA nie pokazuje formy z Euro, natomiast pokazuje jak potrafi być słaba bez kluczowych zawodników. JESZCZE ta afera o alkochol, karty i w ogóle. Polacy pokazują jak są jednak słabi i, że to był fart bycia wysoko na euro. Milik kontuzja, rybus kontuzja, Piszczek kontuzja. Odziwo jesteśmy 2 w tabeli po równo punktów z pierwszym miejscem, przeważa tylko bilans bramkowy. Kontuzja Rybusa i Dawidowicza, spowodowała mała rotację w składzie na której debiut ma zaliczyć Golanski(góralski czy jakoś tak) i jeszcze ktoś z legii warszawy. Jak myślicie czy Polska podoła oczekiwanią i wróci na właściwe tory? Narazie tylko lewy gra swoją piłkę! Jaka jest wasza opinia? Musimy podyskutować!
Odpowiedz
#2
Leicester nie dla Kapustki :c
Teodorczyk mistrz Anderlechtu.
Lewy nic nie strzela dla Bayernu.
Błaszczykowski zaprzepaścił w Wolfsburgu.
Piszczek świetny sezon.
Każdej mistrz Legii , pokazał klase w meczu z Realem.
Jędza ... nie wiem gdzie gra.
Grosik nieźle ciśnie w Rennais.
Milik kontuzja :c
Peszko nic nie gra.
Krychowiak grał lepiej w Sevilli.
Mączyński trzyma formę.
Zieliński całkiem ładnie.

Cały skład oceniam na 3/10


Odpowiedz
#3
Ja bym powiedział, że Lewy strzela. Czytałeś wiadomości? OSTATNIO strzelił 2 gole, pisze, ze ciągle strzela. CHYBA pomyliłeś to z takimi meczami w którym nie mógł się przełamać, teraz strzela.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości