Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
innerworld2Skarga na mafs
#1
Czesc, moj nick to innerworld2 a w real'u mam na imie Martin. po co to pisze? no tak! :C Zglaszam Gracza mafs za uzywanie spamowanie do mnie, mowienie o mnie wulgarnych rzeczy i wyzywanie "Matka Cie nie kocha". Dlacego mafs histeryzuje? - Kiedys byl w naszym Gangu RACA (RuskaCoca). jednak z niego wyszedl, dlatego ze jedna osoba uderzyla go raz. Ta sama osoba powiedziala mi, ze mafs ja nazywal "Jebana cipa, Skurwiel" itp, itd. niestety nie zrobila screen'ow, wiec nie potwierdze tego. Powroćmy do panikarza - Po 1 dniu zmiekl i blagal mnie o dolaczenie do Gangu. byl w stanie nawet zaplacic bardzo duzo. Odpowiedzialem mu 'haha, nie'. potem zaczal mi grozic, ze rozwali mnie i moj gang. zaczal robic sztuczne event'y w ktorych mozesz wygrac nie wiadomo co, My do jego 'event'ow' nie mielismy wstepu. Mowil ze bedzie placil tym co mnie zabija.. W koncu powiedzialem mu ze to jest nie zdrowe i zeby sie opanowal, on wtedy do mnie spamil 'HAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHA..', wyslal to z 7 razy. potem nekal mnie ze jaki to jestem slaby i wgl. w koncu wyzwal mnie na 1 kontra 1 - odmowilem. zacza mnie wtedy wyzywac i mowic, ze mnie moja matka nie kocha. to wszystko narazie. Screen'y i dowody dam na skype'ie - Inner2. (Miejsce zdarzen Grand theft auto). dziekuje za uwage, gorace pozdrowienia, innerworld2.
#2
Proszę o natychmiastowe dołożenie screenów .... Póki ich nie będzie nie ma co ..... Dowodów nie ma na żadne z wymienionych zdarzeń . Przyznaję się do spamu ,hahahaha'' 4 razy na msg ale nie do reszty bo oczywiście w ramach zemsty za wyjście został ten post napisany. Robie event który będzie mnie kosztował 60zł. Kupuje bazuke na tybie GTA i rozdam ją graczom. Wykluczyłem z eventu cały gang Raca. Przez co zaczeli tracić ludzi . Dzięki za uwagę . POZDRAWIAM ~mafs
#3
Zalecam przystosować się do wzoru:
Twój nick:
Nick Oskarżonego:
Powód:
Tryb, na którym się to wydarzyło:
Godzina, data:
Krótki opis sytuacji:
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
Oraz wstawić odpowiednie dowody w postaci ScreenShota albo Filmiku.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
@mafs Nic nie dołożyłeś ważnego. Napisałeś to w skardze.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości