Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ziomus11ban za multikonto
#1
musialem zrobic 2 konto bo chce grac na serwie a dostalem 1 bana za nic gralem sobie i skacze a tu nagle zostales zbanowany za chety a nie mam bo bylem sprawdzany przed tym przez nale i czysty bylem
a 2 konto zrobilem bo nie mam grac na zadnym innym serwie i prosze o ub na 2 kontach
nick :ziomus21
nick :ziomus11
#2
Heart 
Złamałeś podpunkt 2. Zasad ogólnych w regulaminie, a mianowicie > 2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu gra więcej niż jedna osoba użytkownik winien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont. W przypadku wykrycia multikont administracja zbanuje każde z nich, w przypadku tworzenia kolejnych konta na serwerze również będą mogły zostać zbanowane!

Mogę odbanować jedno z Twoich kont, jeśli będziesz ładnie na takowym przestrzegał regulaminu.
#3
(22-06-2016, 07:28 PM)Omexia napisał(a): Złamałeś podpunkt 2. Zasad ogólnych w regulaminie, a mianowicie > 2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu gra więcej niż jedna osoba użytkownik winien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont. W przypadku wykrycia multikont administracja zbanuje każde z nich, w przypadku tworzenia kolejnych konta na serwerze również będą mogły zostać zbanowane!

Mogę odbanować jedno z Twoich kont, jeśli będziesz ładnie na takowym przestrzegał regulaminu.

ok odbanuj nick ziomus11  bo nanim nala mnie sprawdzala i 2minuty po sprawdzaniu dal mi bana a nie mialem nic 
#4
Ohoho, czekaj, czekaj. 
Skoro Cię sprawdzała i dała bana, to musi być coś na rzeczy. ^^
To teraz poczekamy, aż się Nalagx35 wypowie.
#5
(22-06-2016, 07:35 PM)ziomus11 napisał(a): Omexia

ok odbanuj nick ziomus11  bo nanim nala mnie sprawdzala i 2minuty po sprawdzaniu dal mi bana a nie mialem nic 
#6
(22-06-2016, 07:37 PM)OmexiaO napisał(a): nie dala mi bana  sprawdzila mnie i pierw dala bana bo za dlugo trwalo sprawdzanie ale potem ub dla bo nic nie mialem bo gralem na blazingpack jak zawsze 
#7
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości