Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_PanKawka_Nie dostałem działki
#1
Piszę z pytaniem ponieważ ukończyłem zadanie od marcelusa i przedostałem się do skarbca banku południowego przyniosłem również marcelusowi łup, i dostałem nagrodę w postaci 1100$ ale tam pisze jeszcze w opisu zadania: przynieś łup a dostaniesz działkę
No i co przyniosłem łup poszedłem na /warp działki wpisałem pierw /p auto nie działa, wybieram działkę i stoje na niej, i wpisuję/p claim nie działa.
Tam gdzie pisze nie działa chodzi mi o to, że wyskakuje, że potrzebuje tyle i tyle pieniędzy aby kupić działkę lecz ja nie chce jej kupować ja ją miałem dostać za free Sad 
Mi chodzi tylko o komendę najlepiej by było gdyby admin/moderator przyszedł i dał mi sam działkę.

Z poważaniem _PanKawka_
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#2
Ta "działka" to chodzi o to że "część". Czyli "przynieś łup a dostaniesz swoją działkę" to chodzi o to że "przynieś łup a dostaniesz swoją część" tzw. Slogan się kłania ;p
Ale też na początku nie ogarnąłem o co chodzi xd

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#3
(13-06-2016, 09:21 PM)_szumielxd_ napisał(a): Ta "działka" to chodzi o to że "część". Czyli "przynieś łup a dostaniesz swoją działkę" to chodzi o to że  "przynieś łup a dostaniesz swoją część" tzw. Slogan się kłania ;p
Ale też na początku nie ogarnąłem o co chodzi xd

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)

ale o jaką część ci chodzi?? mi chodzi o komendę na tą działkę
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#4
Bo mi chodzi o to że w zadaniu nie dostaje się działki tylko część łupu jaki przyniosłeś. A działkę to można sb kupić. A twoja część (działka) to właśnie te $1100.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#5
(14-06-2016, 06:37 AM)_szumielxd_ napisał(a): Bo mi chodzi o to że w zadaniu nie dostaje się działki tylko część łupu jaki przyniosłeś. A działkę to można sb kupić. A twoja część  (działka) to właśnie te $1100.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)

No to niech zmienią tam bo to mnie wprowadziło w błąd
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości