Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_PanKawka_W sprawie mafs
#1
Gdy grałem sobie na serwerze GTA zostałem obrażony przez mafsa.
Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze zobaczyłem, że jest barti_bartek i zapytałem się go czy ma może naboje do snajperek on odpowiedział, że tak no to powiedziałem do niego wystaw te naboje i nagle tak po zakupionym 2 lub 3 staku pisze mafs oto taką wiadomość (tą pierwszą napisaną capsem) http://prntscr.com/bfer6y

Mam nadzieję, że zostanie ukarany permem tak jak inni gracze np.: mrpeter, 870, pucek77 i inni nie pamiętam jacy.

Z poważaniem _PanKawka_
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#2
Naboje nie były wystawione , zabrałeś mi z przed nosa 11 moich własnych staków i udziekłeś na /rtp teleport GTA-EUROPA z poważaniem mafs
P.s Z tego co mi wiadomo żaden nie był ukarany permem . Pozatym barti_bartek to twój kolega więc ...... Może mówić co tylko zechcesz ... dzięki za uwage . Pozdrawiam mafs
#3
Poza tym każdy chyba miał prawo zdenerwować się o coś o takiej wartości...... Z kolei to tylko gra ale poczuj się na moim miejscu a nie na miejscu złodzieja który myśli że ujdzie mu to na sucho i jeszcze obrabowany dostanie bana ..... lepszej historii nie było.
#4
(12-06-2016, 11:55 AM)mafs napisał(a): Poza tym każdy chyba miał prawo zdenerwować się o coś o takiej wartości...... Z kolei to tylko gra ale poczuj się na moim miejscu a nie na miejscu złodzieja który myśli że ujdzie mu to na sucho i jeszcze obrabowany dostanie bana ..... lepszej historii nie było.

Mówisz lekkie kłamstwa ponieważ to było dla mnie, a jeżeli chcesz być taki dokładny to te naboje były wystawione jeżeli admin może zobaczyć wszystkie komendy które pisał barti_bartek i ja to było by super.
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#5
(12-06-2016, 11:55 AM)mafs napisał(a): Poza tym każdy chyba miał prawo zdenerwować się o coś o takiej wartości...... Z kolei to tylko gra ale poczuj się na moim miejscu a nie na miejscu złodzieja który myśli że ujdzie mu to na sucho i jeszcze obrabowany dostanie bana ..... lepszej historii nie było.
A poczuj się na miejscu gości z jednej z twoich skarg! Wbiłeś im podczas przechodzeniu banku i pozabijałeś ich. To tak samo tutaj. A czy ja wiem czy da się przypadkiem 11 staków wywalić? Z resztą na screenie jest że bartek dawał mu naboje (widać na chacie) a jak wywaliłeś ity to już nie były twoje. Z resztą co się tak bronisz. TO JEST BAN NA GODZINE!

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#6
Koniec spiny.
Nie wiem co między wami zaszło ale widać jak Mafs złamał regulamin przeklinając.
Ukarany.
I nie widzę ciągnięcia tematu co go sprowokowało do takiego zachowania, załatwcie to między sobą ale normalnie.
Ps. żadna z wymienionych osób nie ma bana na zawsze także.. Wink
#7
(12-06-2016, 09:36 PM)Nalagx35 napisał(a): Koniec spiny.
Nie wiem co między wami zaszło ale widać jak Mafs złamał regulamin przeklinając.
Ukarany.
I nie widzę ciągnięcia tematu co go sprowokowało do takiego zachowania, załatwcie to między sobą ale normalnie.
Ps. żadna z wymienionych osób nie ma bana na zawsze także.. Wink

Nie chcę się w tobą kłócić lecz mafs strasznie kłamie na forum ponieważ to wcale nie było tak, że ja mu z przed nosa zabrałem 11 staków amunicji to wyglądało tak jak napisałem w skardze gdybyś mógł zobaczyć logi jakich komend używałem ja mafs i barti_bartek pewnie byś zobaczył jak mafs kłamie.
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#8
Dobra, watek do zamknięcia.
Ukarany, a za kłamstwo nie ma banów

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#9
Nie interesuje mnie kto ma racje. Administracja nie odpowiada za stracone itemy.
Nie wiem czego jeszcze ode mnie wymagasz. ;d
Gracz ukarany i proszę ponownie o zakończenie temat.
#10
(13-06-2016, 05:44 AM)Nalagx35 napisał(a): Nie interesuje mnie kto ma racje. Administracja nie odpowiada za stracone itemy.
Nie wiem czego jeszcze ode mnie wymagasz. ;d
Gracz ukarany i proszę ponownie o zakończenie temat.

aha dobrze dzięki

Do zamknięcie
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości