Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GrellKrótka propozycja
#1
No, to ten, wczorajszego wieczoru wpadłem na pomysł, by dobrze byłoby dodać vipom komendę /fly i / lub /repair, czemu i po co? Głównie z powodu budowania i upadków z wyspy a także narzędzi, które są dość istotne w całej grze, no bo kto chciałby się rozstawać z powodu braku wytrzymałości ze swoim kilofem silk touch 1 efficiency 4? Raczej nikt <tu wstaw smutną melodię na najmniejszych skrzypcach świata>.
Aaaaale żeby nie było to nie fair w stosunku do graczy, to proponuję dodanie samego repaira w sklepie, za cenę ok. 100-200 piniondzów.
Powiecie "zbędne ułatwienie"? Tak, jest to pewnego rodzaju ułatwienie, ale z tym zbędnym to bym się kłócił bo na prawdę, umiliłoby to każdemu grę a i może więcej vipów by się pojawiło na obydwóch serwerach skyblock. Dobry pomysł? Zły? Wypowiedz się!

(wybaczcie za taką ściankę tekstu, coś akapity z taba tu nie działają :c)
Odpowiedz
#2
Myślę, że dodanie komendy /fly i /repair do pakietu VIP to dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za.
Odpowiedz
#3
Wedlug mnie zly pomysl.Gra tez ma byc nie za latwa a z repair bedzie kazdy mogl sobie naprawiac najlepsze rzeczy , kto vipa ma .Fly tez mi sie jakos nie podoba xD
Odpowiedz
#4
Co do fly bym się zastanowiła, ale repair to dobry pomysł, moim zdaniem.
Odpowiedz
#5
Komenda Fly nie zostanie dodane ze względu na przewidywane skargi graczy ( ViP lata i przeszkadza )

Komenda /repair została dodana jak i dodatki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości