Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baton ツCzarny, serio? ;_;
#1
Czele,
Nie grałem tu od tygodnia, a jak weszłem to spore zmiany na forum zrobiliście :v
Wszystko fajnie, tylko że ten czarny kolor na którym piszę np. odpowiedzi wygląda troszkę smutno  Sad
Proponuje to zmienić, bo mnie to irytuję, jeśli jesteście tego samego zdania to możecie napisać, jeśli odpowiada wam czarny to niech tak zostanie, dostosuję się do was  Heart
Bym proponował kolor zielony (wpływa dobrze na wzrok), ale nie myślcie, że lepiej niż patrzenie na dzewka  Heart
Baj Baj Misie  Blush
Odpowiedz
#2
Nie. Nie chce żeby potem mi się wieczorem lała krew z oczu. Za jasny kolor, żartujesz sobie ;-; zielony? W dzień sobie patrz ale w południe nie wszedłbym na forum nigdy więcej.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#3
Dla mnie jest bardzo dobrze. Smile
Odpowiedz
#4
(03-06-2016, 03:18 PM)TiTeczek napisał(a): Nie. Nie chce żeby potem mi się wieczorem lała krew z oczu. Za jasny kolor, żartujesz sobie ;-; zielony? W dzień sobie patrz ale w południe nie wszedłbym na forum nigdy więcej.
Ciemny zielony nie będzie zły, thx że odpowiedziałeś.  Oczy nie będą cię bolały, jak rolety kupisz. :3
Odpowiedz
#5
Jeżeli nie pasuje Ci kolor czarny możesz zmienić Layout forum p;
Jest na samym dole , pod ShoutBox'em.
W takiej małej kolumnie jak na nią klikniesz wyświetli Ci się lista:
DarkNew , Default , Gaming , itd. Jak klikniesz OK , zatwierdzi Ci się i bd miał nowy Layout ^.^


Odpowiedz
#6
Co do twojego pomysłu, jestem na nie.
Ani jasny ani ciemny, dlaczego?
Jasny będzie walił w oczy, a do ciemnego trzeba będzie się przypatrywać bo nie będzie kontrastowało z tym czarnym/szarym tłem.
Smile
[Obrazek: Iu3bIy.png]
Odpowiedz
#7
stary layout dalej jest dostępny, w każdej chwili możesz go zmienić Smile
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości