Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#48
Twój nick na serwerze:  Belfegor


Wiek: Mam 32 lata.


Zainteresowania: Interesuję się sportem, moim ulubionym jest koszykówka, ćwiczę ją od 3 lat. A także lubię muzykę najbardziej polski metal. Ulubionym zespołem jest Kabanos.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od nie dawna, dokładniej od 30.05.2016, ale już oswoiłem się z serwerem i poznałem kilka osób.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałbym zaopiekować się trybem PVP classic.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na PVP classic.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ile bym musiał. Mogę wejść kiedy mam czas, czyli prawie zawszę, ponieważ aktualnie nie mam nic innego do roboty.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak zgłaszałem cheaterów i inne łamiące regulamin osoby dla członka ekipy serwerowej Sznajpera202.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że nadaje się na te stanowisko, jestem odpowiedzialny i lubię prace w zespole. Umiem rozpoznawać cheaterów, ponieważ sam byłem cheaterem Big Grin. Myślę że spodoba wam się moje podanie i mam nadzieje że ocenicie je pozytywnie. Smile


Pozdrawiam Belfegor Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Belfegor - 30-05-2016, 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości