Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#22
Twój nick na serwerze: ProcmoYT

Wiek: 14 Lat

Zainteresowania: Komputery ( Informatyka ), motory(enduro)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na serwerze SkyWars.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na serwerze SkyWars

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nie długo wakacje, więc tak z 4-5 h dziennie

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów przez serwer i jednego na forum.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Moim zdaniem powinniście mnie wybrać dlatego, że jestem miły, kulturalny, uczciwy, nie oszukuję, nie byłem nigdy karany na serwerze, znam się na swojej roli. Nigdy nie oszukuje administracji, próbuje likwidować cheaterów. Byłem wiele razy KidModem i wyżej na innych serwerach, więc znam się na swojej roli. Pierwszym serwerem na którym grałem był właśnie mcsurvi, mam dużo styczność z serwerem i wiem co i jak. Uważam ,że idealnie nadaję się na stanowisko, ponieważ jestem bardzo aktywny. Tego aktualnie brakuje na serwerze (aktywnej administracji, chociaż z tego co widzę.). Mam z graczami dobry kontakt i staram się służyć pomocą.
Nie znoszę nierówności i niesprawiedliwości . Byłem kiedyś członkiem administracji na innych serwerach i nie popełniałem w tym czasie żadnych błędów. Staram się być wzorem dla innych graczy choć nie zawsze mi to wychodzi i ostatnio ponosiły mnie nerwy przez spór z administratorką. . Jestem cierpliwy. Znam komendy, które powinien mieć JR.MOD, spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, potrafię skutecznie wyłapywać cheaterów, karze graczy, którzy w jakiś sposób łamią regulamin. Nie nadużywał bym rangi, starał bym się, żeby żaden gracz, który złamał regulamin nie był bez kary. Lubię pomagać ludziom, jestem dobry, uprzejmy i odpowiedzialny. Nie jestem nachalny. Nie będę się wywyższać. Po co mi to wywyższanie? Po nic. I tak bym nic nie osiągnął. Chcę pomóc w rozwijaniu się tego serwera. Widziałem brzydkie słowa na chacie. Chcę zmniejszyć ich ilość do zera. Bardzo dobrze wypełniam prośby, zadanie i tego typu inne, z dokładnością i precyzją. Dlaczego akurat ja? Tak jak wspominałem, nie jestem nachalny i nie lubię się wywyższać. Kiedy widzę jakiś spam na serwerze, albo brzydkie słowa wzywam Administrację.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez proxmo - 22-05-2016, 09:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości