Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#4
Twój nick na serwerze: Miss_Luka
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Muzyka, język niemiecki, chiński i japoński. (Dopiero się uczę...)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Bodajże od około 3 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej Anihilację, a jeśli nie było by takiej możliwości, to Sky Wars 3 lub PvP Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic/Anihilacja.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Około 3-5h średnio. Każdy ma swoje obowiązki w prawdziwym życiu.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, zgłosiłam prawie 300 graczy, którzy w jakikolwiek sposób złamali regulamin. (W tym prawie 170 cheaterów.)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Cóż, jestem bardzo odpowiedzialną osobą. Umiem rozpoznać niedozwolone modyfikacje (cheaty), a także znam podstawy komend. Spędzam dużo czasu na serwerze, ale każdy ma też szkołę, sprawdziany. Chciałabym, aby na tym serwerze dobrze się grało graczom, którzy próbują grać uczciwie, ale część graczy, którzy m.in. przeklinają, obrażają, a co najgorsze psują grę używając cheatów im przeszkadza. Myślę, że przydałabym się w gronie administracji.
Dziękuję za przeczytanie. ~~ :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez xLuga - 19-05-2016, 02:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości