Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#3
Chyba pomyliłem wcześniejsze wątki , ale wkleję tutaj:


Twój nick na serwerze:
Chuck_Noris
Posiadam także drugie konto na którym gram rekreacyjnie
Wiek:
14 lat
Zainteresowania:
Sport , Origami , Informatyka ( w tym Majkraft)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Na Sky Wars 1 , na PvP 2,5 [rok]
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Tryb jakim chciałbym się zajmować to PvP Classic , jak i Kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Najwięcej czasu spędzam na trybie PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Na serwerze dziennie mogę spędzić od 2 do 3 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Dla społeczności McSurvi zgłaszałem cheaterów , spamerów , itd.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Taka szansa może się już nie powtórzyć. Na serwerze jestem codziennie , no chyba że coś mi wypadanie , ale mniejsza z tym. Postaram się zmniejszyć ilość cheaterów , jak i dopilnować chatu od wulgaryzmów oraz spamu.
Jestem osobą spokojną , opanowaną , kulturalną , przyjacielską oraz skromną :> Jeżeli będzie potrzeba spokojnie mogę wspomóc serwer finansowo. Jestem często na Ts jak i na forum. Jestem sprawiedliwy , ponieważ z zodiaku wagi ,choć nie wierzę w przesądy , horoskopy i inne duperele. Umiem rozpoznać cheatera , świadczą o tym filmy na moim kanale.
Posiadam drugi konto , na którym mało osób mnie zna i spokojnie mogę sobie pograć. Nie będę się rozpisywać , bo po co.
Poznacie mnie jeżeli ze mną pogadacie. Nie chcę się podlizywać administracji aby zostać przyjęty, chcę to osiągnąć sam , nie po znajomości , bo to nie miało by sensu ^.^

~~
Fikś


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Chuck - 19-05-2016, 01:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości