Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#31
Twój nick na serwerze: Tigerxx56
Wiek:12
Zainteresowania:Gry PC,sprzęt,siatkówka,pływanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Na trybie PVP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ponad 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nagrywałem cheaterów, eventy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ, gram na trybie PVP classic bardzo dużo czasami brakuje na tym trybie moderatorów i odrazu haxy się odpalają i czasem gracze nawet z tego powodu kończą grę na serwerze.Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko ponieważ, wiem jak działają cheaterzy, a czasu mam bardzo dużo.Mam nadzieję, że kiedyś ten serwer będzie jeszcze większy i mam zamiar w tym sukcesie uczestniczyć.A po za tym ja bym miał przyjemność być tutaj Jr.modem, bo pomaganie innym jest moim hobby.Bardzo dobrze umiem się klepać, dlatego dla mnie to nie problem rozpoznać takiego delikwenta z haxami Wink

Dziękuje
#32
Smile 
Twój nick na serwerze: oneill

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiek: 16

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania: Informatyka, elektronika, science fiction

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Będzie około 3 lat choć pewien nie jestem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Annihilacja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja, quake craft

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W granicach 6 godzin (zależy głównie od szkoły)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałem się namawiać znajomych do gry na mcsurvi a także zgłosiłem trochę cheaterów. Starałem się pomóc graczom mającym problem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem bardzo kontaktowy, potrafię się świetnie dogadywać z innymi graczami. Tak jak wszystkich denerwują mnie cheaterzy. Nie zgłaszałem ich zbyt dużo ponieważ strzasznie denerwowała mnie ta "walka z wiatrakami". Zgłoszenie cheatera zajmuje średnio 20-30 minut, a założenie multikonta kilka sekund. Jestem także kulturalny i dobrze znoszę nerwowe sytuacje  Smile  .
Kandydowałem już kiedyś tutaj na jr moda i moje podanie zostało zatwierdzone lecz nie przeszłem rekrutacji niestety.Miałem także własny serwer gildie który wzniosłem sam od zera lecz go sprzedałem i (nie wiem czy wogóle jeszcze funkcjonuje) czego teraz nieco żałuję. Z cheaterami miałem do czynienia wiele razy podczas mojej minecraftowej przygody i wiem o nich co nieco. Moja osoba wykazuje się duża kreatywnością i tolerancją, choć czasami przyznam że poniosą mnie nerwy ale co począć, słabość jest rzeczą ludzką. Jestem także nieco leniwy, ale jak już coś postanowię to uparcie dążę do celu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cóż mógłbym pisać jeszcze długo ale nie będę zanudzał.
Mam nadzieję że szanowna Administracja rozpatrzy pozytywnie moje podanie. Big Grin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam
~~ oneill

[Obrazek: flat,800x800,075,f-c,0,75,800,331.u2.jpg]
#33
Nick: _Kamil7924_
Wiek: 13Lat
Zainteresowania : Granie na pianinie, granie na komputerze
Który tryb chcialbym nadzorować? Gdzie chcailbym dostac Jr Moderator? : WaterBlock
Tryb/Tryby na których najczesciej gram : Creativ , WaterBlock , Ahinilacja , VillagerDefense
Ile gram godzin na serwie dziennie? : od 3 i pół do 7 godzin.
Co zrobiłem dla McSurvi? : Reklamowalem McSurvi na innym serwerze za poswiecenie (Bana) , zgłosilem gracza ktory mial kill aure
Dlaczego powinniscie mnie wybrac jako Jr Modreator? : Myślę że idealne miejsce znajdzie się dla mnie na Jr Moderatora bo miejsce na Jr Moderatora zasługuję _Kamil7924_ Big Grin
#34
Nick: _Kamil7924_
Wiek: 13Lat
Zainteresowania : Granie na pianinie, granie na komputerze
Który tryb chcialbym nadzorować? Gdzie chcailbym dostac Jr Moderator? : WaterBlock
Tryb/Tryby na których najczesciej gram : Creativ , WaterBlock , Ahinilacja , VillagerDefense
Ile gram godzin na serwie dziennie? : od 3 i pół do 7 godzin.
Co zrobiłem dla McSurvi? : Reklamowalem McSurvi na innym serwerze za poswiecenie (Bana) , zgłosilem gracza ktory mial kill aure
Dlaczego powinniscie mnie wybrac jako Jr Modreator? : Myślę że idealne miejsce znajdzie się dla mnie na Jr Moderatora bo miejsce na Jr Moderatora zasługuję _Kamil7924_ Big Grin
#35
Twój nick na serwerze: melpomena
Wiek: 13 Lat
Zainteresowania: gry komputerowe ,Jazda konna ,nagrywanie filmików ,malowanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od niedawna ,gram na skyblock ,ale zaczełam grać na creative
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałabym otrzymać ją na Creative (China)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Polecam znajomym wasz serwer ,jeśli znajdzie się jakiś oszust bądź cheater napewno go wtedy zgłosze Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ nie oszukuje ,jestem uczciwa ,nie przeklinam i tak że nie cheateuje oraz nie będę banowała bez powodu Smile Jeśli będzie jakiś gracz obrażał adminów ,napewno wam to przekaże i wspólnie coś z tym zrobimy Smile Dzisiaj postanowiłam że zrobię sobie swoją działkę.Chce żeby była ona "dla graczy" mówiąc to mam na myśli żeby zbudować tam szkołe,domy itd. Chcę zrobić jakby taką działkę do zabawy (zabawy wiecie w stylu np. <<NataliaW:19DemonMiłaWolna>> coś takiego) Smile Chcę dostarczyć graczą więcej atrakcji czyli chcę zrobić taką działkę na której będą mogli bawić się w różne zabawy. Mam pomysł aby tam zbudować (jak już mówiłam) szkołe ale także inne budynki jak np. domy,parki,lasy,opuszczone domy (w lasach) itd. Mam nadzieje że podoba się wam mój pomysł Smile Będę szczęśliwa jeżeli mnie wybierzecie ,ale jeżeli nie ,to cóż :c może w następnych że tak powiem "wyborach" mi się uda. Proszę pomyślcie i dajcie mi znać.
Dziękuje za przeczytanie i wysłuchanie mnie Smile  Heart Angel
#36
Mój nick:maciupek1

Wiek:13lat

Zainteresowania:Minecraft Survival,pvp,parkour i sport

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od kąd mam 8lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: chcialbym na gta i skywars

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:na gta ale przez update jest lag wiec na skywars

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2/3 godz

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: tak zrobil bym lepszą informacje i polecil bym lepsze pluginy

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: bo uwielbiam wasz serv i jak walcze z cheaterm to nikt go nie banuje nawet jak sie psze na cacie ze ktos to chaeter i inni potwierdzają.

Heart Heart Heart Heart
#37
Twój nick na serwerze: JERZ_JERZY
Wiek:13
Zainteresowania: wędkarstwo,druga WŚ, pływanie oraz granie w różne gry między innymi minecraft i wot
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od około 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? freebulid tam gram od zawsze         Tryb/Tryby na  na którym spędzasz najwięcej czasu: freebulid  i troszkę sg
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? kiedyś z gosii pomogłem coś zorganizować
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam wiele pomysłow np. eventy to ludzią się podoba, i walczyć z oszustami czyli graczami posiadającymi jakieś cheaty i przede wszystkim wulgaryzmem i rzeczą często na freebulid zabijaniu zwierzaków z działek.
#38
Twój nick na serwerze: TheFlafi1279.

Wiek: 13 Lat.

Zainteresowania: Sport.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2-3 lata dokładnie nie pamiętam.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej chciał bym na sky wars classic i na pvp classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na sky wars classic około 7-8 godzin.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: U mnie to różnie bywa jak jest oczywiście weekend to z 7-9 godzin chyba że jest Poniedziałek,Wtorek i td to, około 4-5 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem ludzi którzy posiadają nie dozwolone używki że tak powiem (cheaty), ludzi którzy spamią na chacie lub przeklinają i dawałem różne pomysły które by mogły zadowolić graczy.



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ ja mam dużo wolnego czasu i mogę łapać dużo cziterów dzięki temu. Będę pomagać innym z ekipy administracji między innymi w robieniu jakiś małych eventów lub w sprawdzeniu jakiegoś gracza jeśli nie będzie pewien. Oczywiście ogarniam mniej więcej komendy,podstawy i td. Ogólnie dużo czasu to jest dla mnie jakiś malutki
+ według mnie Smile.

Pozdrawiam ekipe mcsurvi.pl
#39
1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] XeroV
2. Twój NICK i imię: ]XeroV, Dariusz
3. Wiek: 13 (ukończone)
4. Ile grasz w Minecraft?: Prawie 5lat
5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod? To ocziwste, przeważnie jest tak że, tylko banować cheaterów, dawć kicka za słowa, sprawdzać gracza.Ja chcę jeszcze robiłć : eventy, pomagać przy pracach technicznych,karać graczy którzy złamią regulamin, ogarniać forum itp...Głównie to chcę żeby było jak najmniej tych cheaterów. Skrótowo mówiąc pomoc w rozwijaniu serwera.
6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) : Tak, posiadam.
7. Napisz parę ZDAŃ o sobie: Witam, jestem Dariusz posiadam 13 lat. Jestem osobą kreatywną wyrozumiałą i wesołą . Jestem w dobry sposób nastawiony do życia. Wiem kiedy ktoś oszukuje i wtedy z nim nie dyskutuję a kiedy komuś ufać. Ortografie znam doskonale, nie mam żadnych problemów z językiem polskim. Jeżeli chodzi o naukę to powiem że jest dobrze. Nie powiem bo jakimś geniuszem nie jestem ale słabiakiem też nie.Jestem taki poziom czwórkowo-piątkowy .Nie mam żadnych problemów z towarzystwem, fajnie mi się rozmawia z innymi osobami. Interesuję się sportem (piłka nożna), gram w gry komputerowe, słucham muzyki.
Jestem zarejestrowany na wielu stronach społecznościowych.

Wkurza mnie ludzka głupota.Potem sam nie wiem czy płakać,żałować ,czy się śmiać.

Znam podstawowe komendy pluginów: World Edit, World Guard, Essentials, Authme, Permissons-Ex [..]
Nie mam zamiaru ich kopiuj,wklej z neta ,tylko z głowy na TS3.
Umiem sprawdzać cheaterów przez skypa,również rozpoznam ,czy dany gracz ma cheaty lub nie.
to się mija z celem.Na serwerze poświęcam dziennie 3-5h.

A tak na koniec powiem jedno,jestem bezwzględny i odważny Dlaczego? Bo nie boję się powiedzieć tego czego mam zamiar powiedzieć.Nie chcę żeby było tak że nakłamie i sie będe podlizywał,Chcę sam osiągnąć ten cel bez jakiś znajomości,to się mija z celem.

Jest to moje pierwsze podanie,jeśli nie chcecie mnie to napiszcie bo nie chce wam psuć miłem gry i się pchać do was na chama.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania. ^.^
Pozdrawiam was. Smile
~~
Tryb PVP classic skywar noob
#40
Twój nick na serwerze: lopkuijj
Wiek: 13, niedługo 14
Zainteresowania: Oczywiście gry komputerowe, moda (lubię projektować i wymyślać różne rzeczy).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnie od 2014 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałabyś otrzymać rangę JrModeratora?: Dużo, jestem na anihilacji oraz Skywars. Najbardziej, chciałabym nadzorować Anihilacje.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja I / Skywars III / Pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku, do piątku 3-4 godzinki a w weekendy 3 godziny.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam, nieodpowiednie zachowanie oraz cheaty.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Według mnie, nadaje się na JrModeratora. Od zawsze poprawiałam i pouczałam ludzi za złe zachowanie więc mogę sie do tego nadać. Marzyłam,być o kimś więcej niż tylko graczem tego serwera. Bardzo chciałabym się podjąć tego wyzwania, i dbać o porządek i spokój na serwerze Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości