Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#11
1.Mój nick na serwerze: Jakub178
2.Wiek: Mam aktualnie 13 lat w lutym 14 Smile
3.Zainteresowania: Sporty ekstremalne motocross, piłka nożna, ręczna.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram od około 1,5 rok
5.Który tryb chciałbyś nadzorować , gdzie chciałbyś otrzymać JrModa: JrModa najbardziej chciałbym otrzymać na trybie GTA spędzam tam bardzo dużo czasu.
6. Na jakim trybie spędzasz najwięcej czasu: Aktualnie spędzam najwięcej czasu na GTA,freebuild.
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 2-3 godziny dziennie w weekendy więcej.
8Czy coś do tej pory robiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Zgłaszałem cheaterow i starałem się pilnować kultury na chacie na różnych trybach.
9. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Myślę, że mogłbym zrobić dużo dla serwera banować cheaterów, pilnować kultury itd. Jestem też osobą otwartą i koleżeńską. Jestem na serwerze codziennie lubię dobrą zabawę. Jestem spokojny opanowany kulturalny nie lubię niesprawiedliwości np. na czyjąś korzyść.                              
                                                                                                                          Pozdrawiam Jakub178 Smile




                                                                                                                         
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
#12
Twój nick na serwerze: Drkox
Wiek:14
Zainteresowania: Minecraft , Cs:Go , Esport
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gdzies ze 4 miesiące albo więcej
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Anihilacja , Wojownicy VS Potwory , GTA
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 2 do 3 , 4 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłosiłem Oszusta
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Jestem Sprawiedliwy , Znam Się Na Serwerach np. pluginy , lubię serwer mcsurvi.pl
#13
Twój nick na serwerze:evilminecraft
Wiek:13 lat
Zainteresowania:piłka nożna,informatyka,siatkówka,itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:dokładnie nie pamiętam ale tak z 2,5 lat Przepraszam za błędna odpowiedz bo po prostu nie pamiętam dokładnie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym pilnować serwer ,,Easy Hardcore "
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? nazwa serwera którą napisałem powyżej
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od ok. 2-4 h w tygodniu w weekendy ok. 2-5
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem nie jednego hejtera i spamera ale także pomagałem graczom na anihilacji np. dawać itemy które miałem 2x i rozwiązywałem różne konflikty pomiędzy graczami
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestę empatyczną i bezinteresowną osobą która chciała by pomagać graczom , banować hejterów i spamerów sprawdzać ludzi podejrzanych o killaure np. huzuni itp.
#14
Twój nick na serwerze: Zupeczka
Wiek: 12
Zainteresowania: Siatkówka , Czasami sb coś tam narysuję xd
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Sama nwm Smile Coś ok. dwóch lat , może
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Najbardziej Anihilacje , jeżeli na tym nie można , to Skywars Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja ;D
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od dnia , jeżeli nigdzie nie wyjeżdżam , to 3,5 h na pewno ^^
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Staram się zgłaszać użytkowników (na forum) Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Myślę , że gdyby ktoś pilnował właśnie Anihilacjy gra byłaby przyjemniejsza. Jest tam dużo osób z killaurą , speedmine itp. Jestem uczciwym i oddanym graczem , nie banowałabym bez powodów , tylko na podstawie dowodu . Taka okazja może się nie powtórzyć , a uwielbiam ten serwer i chciałabym pomagać mu bardziej c:
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#15
Twój nick w grze: Nystka

Wiek: 13

Zainteresowania: Ogólnie interesuję  się wszystkim, a rzeczy którymi interesuję się bardziej na co dzień to sport, śpiew, rysowanie oraz projektowanie.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od ponad roku.

Który tryb chciałbyś pilnować nadzorować?  
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę jr Moderatora?
Najbardziej to na PvP Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jest to oczywiście PvP Classic, Anihilacja oraz SkyWars 3

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze mogę spędzać większość swojego wolnego czasu którego mam bardzo dużo, można powiedzieć, że wolnego czasu mam od 3 do 7 godzin.
Czy do tej pory zrobiłeś coś  dla społeczności 

McSurvi.pl?: Otóż staram się zgłaszać jak najwiecej osób, cheaterów, albo osoby łamiące regulamin w inny sposób.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą konsekwentną, ale i miłą dla innych, często jest tak, że zgłaszam osoby które znam, ponieważ złamała dana osoba regulamin. Potrafię wykryć niedozwolone modyfikację, o czym można się czasem przekonać. Wątpię by taka okazja mogła się przytrafić jeszcze kiedykolwiek, więc proszę o szansę, i dziękuję za przeczytanie tego.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#16
Nick w Grze: EnderVex

Wiek: 14 wiosen.

Zainteresowania: Rysowanie, tworzenie skinów do mc i inne takie rzeczy.

Aktywność na serwerze: No z 2 lata już prawie będzie.

Który tryb chciałbym nadzorować: Anihilacja #1

Tryby na których najczęściej można mnie spotkać: SkyWars Classic, FreeBuild i Anihilacja #1

Ile czasu mogę spędzać na serwerze dziennie: Około 5/6 godzin z przerwami a w Weekendy może dłużej.

Co zrobiłem dla serwera: Cóż mocno pożyteczne rzeczy takie jak donate jeszcze nie ale zamierzam.
Co do tych słabiej pożytecznych... Zgłaszam graczy tylko jak zauważę, że coś jest nie tak, lecz czasami ktoś mnie wyręcza.
Mimo wszystko czy to kolega/koleżanka przyjaciel/przyjaciółka i tak zgłoszę nawet jak wyjdzie mi to na złe.
Dlaczego akurat ja? : Dlatego, iż potrzeba takich ludzi, sprawiedliwych, z humorem, ale takim w którym wiadomo kiedy przestać.
Jestem miły. Jeśli ktoś mnie obraża staram się zatrzymać to dla siebie.

Dzięki za uwagę Wink
#17



Twój nick na serwerze: 
Marychuaen.

Wiek:
Prawie, że 14.

Zainteresowania: 
Origami, informatyka, badminton oraz od niedawna pisanie skryptów do MC.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
Od ok.8 miesięcy z przerwami.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Najbardziej zależy mi o rangę na serwerach SkyBlock, oraz na PVP Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
SkyBlock+, Jail, PvP Classic oraz SkyWars'y.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
W tygodniu od 4 do 6 godzin dziennie, natomiast w weekend i święta od 5 do 7 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Owszem, że tak. Zgłaszałem graczy ze wspomagaczami, łamiących regulamin, reklamujących inne serwerownie itd.
Zgłaszałem również różne błędy, oraz propozycje dot. serwerów.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Cóż mogę opowiedzieć, jeśli chodzi o doświadczenie jako Moderator itp. jest ono duże. Rangi posiadałem na serwerach mniejszych, jak i większych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, mógłbym podać ip owych serwerów, ale wracając do tematu, dlaczego akurat mnie? Tak jak już wspominałem, jestem osobą doświadczoną, rzetelnie wykonuje powierzone zadania/obowiązki. Na serwerze widnieję dosyć często, odpowiadam na liczne pytania nowych graczy, jak i starszych. Wspomagacze, jako wspomagacze umiem rozpoznać (widać to po moich licznych skargach na graczy z owymi wspomagaczami). Nie znoszę, jak jakikolwiek gracz użyje różnego typu wulgaryzmów, tak samo jest i w rzeczywistości, ogólnie ujmując, jestem na to "uczulony". Jestem osobą ogarniętą, jak i cierpliwą. Z chęcią pomagam innym, w różnych problemach, zaczynając od psychicznych, jak i fizycznych. Ortografia, jak i interpunkcja jest u mnie na poziomie, nie popełniam licznych błędów ortograficznych.




~~Dziękuje za przeczytanie.
#18
Twój nick na serwerze: SzopeN
Wiek: 17
Zainteresowania: Sport, a przede wszystkim boks (trenuję boks na Legii), gry komputerowe i filmy.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad rok temu zacząłem u was grać na SkyWars, potem grałem również na SurvivalGames. Później wziąłem udział w rekrutacji na innym serwerze, dostałem właśnie Junior Moderatora i spędziłem tam prawie rok czasu. Niedawno na tym serwerze zostałem administratorem, a jeszcze wcześniej moderatorem i kilka tygodni później, czyli kilka dni temu zrezygnowałem.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Szczerze, to chciałbym mieć rangę na każdym trybie, bo już do tego przywykłem, ale wiadomo, że nie można mieć w życiu wszystkiego, czego się chce. Mimo wszystko liczę na to, że będę miał możliwość od samego początku pilnowania przynajmniej tych czterech trybów, bo w innym przypadku nie będę miał za dużego pola do popisu: Creative, SkyBlock, FreeBuild, SkyWars.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars, SurvivalGames, Creative, SkyBlock, FreeBuild.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W większość dni w tygodniu spokojnie od godziny w górę.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Wszystko przede mną. Zrobiłem bardzo dużo dla serwera konkurencyjnego (IP tu nie napiszę, bo to nie jest miejsce od tego, ale pewnie większość z was wie o jaki serwer chodzi), więc i dla tego wiele zrobię, jeśli dostanę tylko tę szansę.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mam duże doświadczenie, które tu na pewno się przyda. Nie odchodzę też z Administracji bez powodu, albo po prostu po kilku dniach od dostania rangi, więc na pewno jakiś plus to jest. Będę na pewno dążył do awansu, bo Junior Moderatorem na dłuższy okres się nie zadowolę. Nie ma co się rozpisywać, mogę jedynie zapewnić, że jestem świetnym wyborem. Dodam również, że potrafię tworzyć i zarządzać forum, więc mógłbym i tu się przydać.
#19
Twój Nick na serwerze ; Nexus2

Wiek ; 14 lat , ukończone ;d

zainteresowania ; Piłka nożna , komputery .

Od Kiedy jesteś aktywny na tym serwerze ; dokładnie od od 2.5 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? ; PvP , PvP kits , a także na anihilacji.

Tryb . tryby na którym spędzasz najwięcej czasu ; PvP , anihilacja.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2 do 4 godzin , albo więcej :d

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl ? ; Zgłaszałem cziterów , pomagałem graczom , itp.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ; Myślę dlatego , że jestem miły lubię pomagać inyym , także to jest jedyna moja szansa na Jr moda :d . Byłem też moderatorem , helperem , adminem na innym serwerach . Jestem opanowany , rozsądny jeśli kogoś zbanuje to dlatego , że złamał regulamin a nie dlatego , że go nie lubię . Chciałym też pomóc serwerowi "stanąć na nogi " , ponieważ na pvp ciągle są nowi cziterzy.



Dziękuje za przeczytanie ^^ Nexus Pozdrawia , Omexia <3. :>
#20
(19-05-2016, 10:31 AM)Admin napisał(a): 1 Rekrutacja na Range JR Moderator Mcsurvi.PL JR.MODERATOR 2016 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !





JR.MODERATOR - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (po jr.moderatorze będzie to moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Jr.Moderator i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do kickowania i banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę JR moderatora otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Jr Moderatorem musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od świeta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Jr Moderatorem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Jr Moderatora powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do 5 czerwca, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
SzybkiBanan


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości