Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
minecraftblow32napisalem /unregister
#1
jak napisalem /unregister to mi wyskoczylo /register haslo haslo i mi nie weszlo
#2
Za bardzo nie wiadomo w czym masz problem.

Skoro wyskakuje /register hasło hasło to znaczy, że konto nie jest zarejestrowane.
#3
ale mi wyskakuje przekroczyles limit kont na serwerze a mam tylko 2 kata na serwerze
prosze zrobicie cos
dziekuje za uwage prosze zrobicie cos mam nick minecraftblow32
#4
Twoje konto zostało sprawdzone.
Posiadasz 12 zarejestrowanych kont pod swoim adresem ip.

Multikonto = ban

Wiesz o tym ?


Twoje konta :

zuzadiax, yetimotyka123, gracjan_gajzler, minecraftblow32, mada12, ergsats, sukapl, ergsat, nataleczka, minecraftblow92, minecrafblow32, the_ziomek
#5
ale nie ktore nie sa moje podam ci mije adminie
minecraftblow32
minecraftblow92
mada12
zuzadiax
plis nie dacie mi bana to jest jedyny moj serwer w minecrafcie gdzie sa skywarsy professional i takie fajne inne a yetimotyka123 to nie moje
fajny ten serwer plis nie dacie bana a mada12 to mojego kolegi konto ja na minecraftblow32 mam tam diax eq
na skywarsach pro ale zuzadiax i minecraftblow32 plis odblokujecie mi te konto a zuzadiax jest mojej siory i zostawcie zuzadiax i minecraftblow32 reszte mozecie zbanowac a to jest moje konto gdzie mam diax eq
#6
Trzeba być debilem żeby o tym pisać ale okej
#7
Skoro wyrejestrowałeś konto z serwera, to ono już nie istnieje, a co za tym idzie nie ma już na nim itów, które miałeś na SkyWarsach. Wyrejestrowałeś je na własne życzenie, więc itemki nie zostaną ci zwrócone. Musisz zbierać od nowa. A konta nie zarejestrujesz na nowo w momencie, kiedy są na serwerze zarejestrowane inne konta z twojego ip.

Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości