Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snopi97Skarga na Nalagx35
#1
Witam.
W tym wątku chciałabym zgłosić skargę na Nalagx35. Już przedstawiam sytuacje.Otóż miało to miejsce dziś na trybie SkyWars  po 20.00.A mianowicie chodzi o to że dostałam bana od Nalagx35. Zaznaczam że nie używałam wspomagaczy typu kill aura nawet aktualnie ich nie posiadam.Nie wypowiadałam się w sposób wulgarny, nie obrażałam nikogo.W żaden sposób nie łamałam regulaminu.Kiedy Nalagx35 wręcz zagroziła że jeżeli nie podam jej skype dostane bana.Ja nie muszę nikomu podawać jeżeli nie mam na to ochoty myślę że to jest całkowicie zrozumiałe.W końcu wyszło tak że mnie zbanowała.Liczę na UB i na sprawiedliwe rozpatrzenie mojej wiadomości.
#2
Dziewczyno dostałam skargę że podejrzanie bijesz dlatego cię chciałam sprawdzić a ty się zaczęłaś awanturować " nie nie podam " "nie muszę " " możesz mi dać nawet 100000 banów " itp..
Sprawdzanie to sprawdzanie.
Miałaś 3 minuty a trwało to 6 minut, ja tak nie mogę robić.. Miałaś tylko podać skype...
#3
Nie używam żadnych wspomagaczy.Podejrzanie bije ? A byłaś dziś ze mną na chociaż jednej rundce na SW aby móc to ocenić ? A po za tym  gdzie w regulaminie jest napisane że Administrator może prosić o jakiekolwiek zrodlo kontaktu z graczami ?
#4
Pewnie była na v...
Pewnie zauważyła coś co było nie tak albo poprostu chciała Cię sprawdzić z innego powodu, tak mi się przynajmniej wydaje :3
A jak ma Cię sprawdzić bez Skype albo czegoś innego? To chyba jest jasne :3

EDIT:
Teraz zauważyłam że dostała na cb skarge, a wiec nie musiała być przy tym.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#5
Albo dostałam skargę: http://scr.hu/9xh2/v20a2 Dlatego.
Snopi dostajesz UB ale następnym razem ma nie być takiego " nie!!1!!!!! nie podam !1!!!!!111!!! "
Sprawdzanie to sprawdzanie..
Będę cię miała na oku, czyli będę cię obserwować.

/edit
I następnym razem nie zachowuj się jak dziecko któremu zabrano smoczka. ;-;
#6
Snopi, podczas sprawdzania masz obowiązek podać skypa , inaczej będzie to uznane jako używanie wspomagaczy (bronisz się przed wyznaniem wspomagaczy).
Ale jestem za UB ponieważ wiem, że nie posiadasz Killaury, Anti Knockback czy tego typu oprogramowania.
#7
Snopi97 ma UB , wiec wątek do zamknięcia.
#8
Heart 
Ups, szanowna Pani Snopi97 Cheaty posiadała > https://www.youtube.com/watch?v=fcnuwMLRx2k
Jako, że teraz znalazłaś się na naszym serwerze, to mamy prawo podejrzeć, czy czasem znów nie grasz na "Odpale".
Ale cóż, Nala Ci darowała.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości