Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzey0Serwerownia - Tiktaki
#1
Cześć, zwykle kiedy piszę wątki to się rozpisuję ale to wątek hmm.. Wyjątkowy. Dlaczego? Otóż 15 (wiem dziś 12 ale 15 nie mam czasu) maja TiTeczek napisał podanie na Jr.Moda zgodnie z zaleceniami SnowaPL, którego nie znałem i nie wiedział że nie ma rekrutacji. Podanie odrzucone z powodem rekru off.. Hmm no to trzeba spróbować na rekru. Po tym jak rekrutację otworzyli napisałem podanie (bodajże lipiec). Podanie odrzucone i do wyjaśnienia na ts. Gadałem z lamą i vivoxem o nagraniu z cheatami. Wszystko Lama przyjął na swoją odpowiedzialność że jak coś źle zrobię to jego pokara.
3 tygodnie później rekrutacja moja/Omexii i Miludżi. Wszystkie pytania zdane i zostaliśmy przyjęci c:
W tym czasie: pomaganie Vivoxowi, strzelanie się z Karolinamy (ten twój punch zjechał mi sety). Lama napisał że niby jeszcze permisji nie mamy a ja dla beki wpisałem /gban losowynick Cheaty.. Zadziałało, dziewczyny usłyszały tylko: Oh yeah nadchodzę na TS i wybanowałem PI razy drzwi 300 cheaterów (w 1-2 godziny). Potem skargi, które w 80% okazały się dobrym banem. I jakoś to szło, był z nami Matix, który pierwszy dostał permisje jednak już w pierwszy dzień wyleciał z nimi bo ukradli mu konto. Jakoś leciało, nie mieliśmy permisjii prawie nigdzie prócz PvP/Kits i lama otrzymał permisje prawie na all trybach gdzie rozdał też je mi. MrVivox zrealodował tryb i usunęło klasy. Vivox odszedł bo wlał w siebie 3 litry coli, dając sobie vipa. Wrócił i znowu degrad :/ ale to był spoko gość tylko cola go zepsuła. Pierwsze awanse, potem możliwość rekrutacji i tak to zleciało. Teraz podziękowania i adnotacje:
Jestem na serwerze 3 lata z hakiem, pamiętam wszystkie lobby i tryby. Nawet wtedy w administracji była dziewczyna i Titek Casanova poszedł zagadać pffff :v przechodziłem boleśnie przez proces przejęcia serwera przez Szybkiego bo wyłączał się nasz Survival Lajcik na którym no-lifeiłem. Potem zgłaszałem bugi na TS bananowi np: VIP na zawsze etc.
Podziękowania:
Omexia - Za cały spędzony czas, o północy też :v filmy na YouTube i masa śmiechu w początkach.
Karolinamy/Miludżi - Za oranie mi setów swoim łukiem. (xSznajperMiluji). Klepy i też pogaduchy ze mną i Omexią.
Lamaxdgg - Zaufanie, przyjęcie mnie i to twoje: Oj titeczek..
Vivox - Zrekrutowanie, gry na WvsP i wygłupy na trybach.
SnowPL - Może nie wiecie, ale os tego człowieka wszystko się zaczęło. Tak szczerze może wydurniamy się tam czy coś ale bardzo cię szanuje bo pomogłeś mi przy wszystkim kiedy mnie jeszcze nie znałeś. Powiedziałeś mi o rekrutacji, wypytywałem się kiedy będzie i czy będzie. Sprawdziłeś moje podanie czy się nadaje, może to dla ciebie śmieszne ale Dziękuję.
FrOsT89 - Jest taki dynamiczny że mu internet wywala. Spoko jrmod i bardzo pozdrawiam. Wiele ma pomysłów.
SzybkiBanan - Nie mogę się rozdrobnić po prostu za wszystko.
KalisPro - Za krytykę, szczerą ale krytykę co robię źle, dobrze. Bardzo poważny Kubuś Puchatek.
Marcel - Dawanie itemów na WvsP i pomoc z grą oraz zgłoszenie cheaterów.
Nalagx35 - Noo, hmm ogólnie za to co robisz, rozmowy na FB, skype i że u nas zagościłaś.
Patojec - Ta, to ktoś z kim razem się wyzywamy słowami, którymi nie napisze na forum. Mój Best Friend (nie ma rangi). Ale każdy kto siedzi na teamspeaku i widzi mnie to widzi też że siedzimy tam po 8-9 godzin, thanks.
Qiuzushi - Też za pomoc w ogarnięciu serwera i za: Titeczeeeeeeek za dużo gadaaaaasz.
Gosiia, Quirell, Jull, Malwaa - Osoby z teamspeaka z naszego mhm.. Klanu: Wataha, Pozdrowienia.
I wszystkich, którzy wpłynęli jakoś pozytywnie na mnie, pomogli mi. Możecie śmiało pisać osoby, które pozdrowiłem, może jakaś ciekawa historia ze mną lub odwzajemnienie? Dzięki all (nie, nie odchodzę loool).

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#2
Ojej Big Grin Dzięki Za Wymienienie Big Grin
Odpowiedz
#3
Ja też dziękuję *_*
Meega..  ;D
Odpowiedz
#4
Titek najlepszego \o/
Zrobie ci tort w majkrafcie^^

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#5
Cieszę się, że o mnie nie zapomniałeś ;x
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#6
Titek, ja zawsze dotrzymuję słowa :c
A oto i twój tort (nala i patate pomagali, ale ja najwiecej!):
[Obrazek: ba125c7122ff75fbcb774eeca1bf3780.jpg]
Ps. To białe na ziemi, to twój dożywotni zapas ciastków!
Napisy też możesz zjeść^^
To fbij na china -24;13

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#7
HAHAH
Nie no też zrobiłam *__*
>>>>>>>>>> http://scr.hu/9xh2/d4kf9 <<<<<<<<<
>>>>>>>> http://scr.hu/9xh2/vobyf <<<<<<<
Muhahahhaa...
Ta wiem nie umim budowaććć .-.
Kordy: 20;6
Odpowiedz
#8
Chyba to Z Ci nie wyszło :p


Odpowiedz
#9
A więc to ten parkurur, przez którego patate musiał pracować?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#10
Spoko szumiel.
Ogarnę to i dzięki za torta.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości