Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka_PuCyNekWitam :3
#1
Witam nazywam się Michał mam 14 lat (31 maja 15) Big Grin . Gram w minecrafta 4 lata na mcsurvi około 2 lata , kiedyś głównie na wb teraz głównie na pvp

Na forum nigdy nie spędzalem zbyt dużo czasu i nadal nie spędzam ale wejde sobie nieraz na 15-20 min :#


Dobra teraz może coś o sobie : Jak wiecie w mc gram już 4 lata, głównie grałem na serwerach easyhc i hardcore zawsze lubiłem pvp i nie lubię jak ktoś wyzywa mnie od cheatera. Chodzę do 2 klasy gimnazjum , najbardziej lubię lekcje biologii i interesuje się nią . Mam 2 pieselki i siostrę xd . Lubie tez grać w piłkę nożną , kiedyś bramka teraz atak, jestem dość nieśmiały ale jak już z kimś pogadam to izi :3. Nwm co jeszcze mogę o sobie napisać wiec będę już kończył. Bye :*
#2
Witam Kapucynka :p
Zapraszam na Sky Wars'y 3.

To ja Chuck_Noris =)


#3
Mimo iż poznałam Cię parę miesięcy temu, dowiedziałam się nowych rzeczy.... Cześć Wink
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
No cześć^^

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#5
Witka wszystkim forumowiczom, jestem Radek z Wawy, moje hobby to sport i cztery kółka, lubię grać w Quake Live i CSa, pozdrawiam!
#6
Witam Cię drogi garbatmop :p


#7
Ja też xd

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#8
A więc tak ma na imię nasz ziomek z pvp clasic Tongue jesteś młodszy ode mnie Big GrinD ja mam urodziny 7 kwietnia ,czyli już mam 15 Big Grin #Mój ziomek
#9
Cze. A jak masz na imie? Szymon? Czy coś na "d" (aktualnie twojego nowego nicku nie pamietam xd)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#10
Siea kapucynku ;D A więc: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat w lipcu. Bardzo lubię dziewczyny, grać na lapku, nagrywać, grać ludziom na nerwach, grać w piłkę nożną, oraz w koszykówkę. Gram tutaj praktycznie od założenia serwera, zmienia się na lepsze jak widzę. Pozdrawiam, Wasz Southpark :v :')


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości