Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UsualTax3Mistrz Pvp
#11
Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby dodać areny 1vs1. Jedyny problem z tymi arenami wtedy, jak były na PVP, że często nie było widać przeciwnika.
Odpowiedz
#12
Jeślibyście natomiast potrzebowali kogoś kto może zrobić coś ciekawego, to pm na forum albo znajdźcie mnie w grze pod tym nickiem Wink
Nie buduję jakoś ekstremalnie, raczej klasycznie, ale dungeony to będzie fajne wyzwanie. I jeszcze te Party PvP Zone, z klasami jak mob arena Big Grin to może być zjadliwe Wink
Dlaczego by nie włączyć tego na tydzień, ażeby przetestować? Tongue

Ah i przeróbka na teraz, dosłownie:
Pas wełny przy arenie PvP teleportuje na środek, albo na boki. Powstrzyma to tych którzy z shiftem na krawędzi próbują nabijać punkty Smile

PvP to ma być PvP

Z chęcią przetestowałbym jakby wyglądały pojedynki 1v1, Party Zone'y, a przede wszystkim NOWE ARENY ^^
Odpowiedz
#13
Nie było widać w jakim sensie ?
Odpowiedz
#14
Jak wchodziłam na arenę, to np. przeciwnik mnie widział i mnie bił, a ja nie wiedziałam, gdzie jest. Bo dla mnie był niewidoczny. Mogłam go uderzyć i zadać obrażenia tylko jeśli przypadkiem trafiłam w miejsce, w którym akurat stał.

Albo odwrotnie. Ja go widziałam, ale on nie wiedział, gdzie ja jestem.

Nie za każdym razem tak było, ale często.
Odpowiedz
#15
Myślę, że jeśli moglibyście sprawdzić jakiekolwiek logi, mianowicie, chat albo jeśli macie to jakieś inne... Z pewnością zauważycie spam, że za podłożenie się graczowi Mamuto na arenie PvP dostaniecie 1$! Świetnie! Zarobie mnóstwo kasy!
...
Wykrzykniki nie mają na celu obrażenia kogokolwiek.

Około godziny 23:30 - 00:00 może dłużej, nie sprawdzam na bieżąco - gracz Mamuto(chyba, nie jestem pewien) spamował odnośnie podłożenia się jemu na arenie PvP.

Jak to było...
"Planujemy dzisiaj wbić na pierwsze miejsce w rankingu"

Co więc myślicie o punktowaniu tylko i wyłącznie 1vs1? Jeszcze reset punktów każdego tygodnia.

Pomyślcie proszę
Pozdrawiam

EDIT: Widocznie kiedy napisałem, że wbije sobie bana przy okazji, musiał przestać Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości