Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odbanowanie
#1
odbanój mnie draven.pl poniewarz nie urzyłem fly ani go nie mam byl poprostu lag i mnie wywalono za fly potem normalnie sie zalogowalem i teraz mnie zbanowałes zapytaj sie innych nigdy nie urzywałem tego i nie bende urzywał odbanuj pliss podrrowienia od bolka123.
#2
Nie dostałeś za : fly tylko za używanie kil aury.

Zawołałem na ts / skypa a się wylogowałeś.

Usuń cheaty a za 4 już dni się twój ban minie.
#3
Drawen nie mam kill aury sorka i nie wiem jak tego urzywac odbanuj mnie nie mam tego sorka nigdy cheatuw nie urzywalem i nie bende urzywal jak nie wierzysz zapros na skype to zobaczysz i tak wogule wyszlem z serwera poniewarz chcialem zagrac na innym muwie serio bo kolega chcial .nie urzywam tego odbanuj , i muwisz ze mam kill aure hahahaha nie mam mylisz sie poprostu mialem eq diaxowe prot 4 i miecz 5/2/2 i jeszcze pote sily 2 wienc nie mam tego i jeszcze drawen tak nawalam w myszke szybko rze szok ok podrowienia bolek123 odbanuj drawen nie mam killl aury :-)

Etray mugbys cos dodac poniewarz nie mam kill aury
#4
Dostaniesz ub za 3 dni,

Po 2 ogarnij ortografie.
#5
Czyli co to znaczy ub za 3 dni
#6
Czyli dostałeś bana czasowego ( 3 dni ) na przemyślenie postępowania Smile
#7
Ok bana nie bende mial w piatek ok
#8
Dlaczego mnie zbanowaliscie nie mam
huzuni moge ci to udowodnic ale ok w piatek o godz 13 nie bende mial bana ok mara pozdro ojd bolek123

Odbanujcie mnie admini poniewatz dostalem bana za niby urzywanie huzuni nie urzywam tego i nawet nie wiem co to jest niechce sie z wami klucic ale odbanujcie mnie
#9
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości