Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikolaj_ProsteProblem z graczem _spokobro_
#1
Exclamation 
Zmienia ludziom skiny, (sytuacja ,że ktoś nie ma Launchera ByZyczu i nie ma ustawionego skina , _spokobro_ tworzy takie konto i zmienia skiny na obraźliwe i wulgarne typu: Nagie Dziewczyny. Proszony o zmiane skinu i usunięcie, lekceważy, Crazy_pink_snow jest świadkiem całego zajścia. Prosiłbym Administracje o jak najszybsze zareagowanie iż gracze z MC Premium nie posiadający ByZyczu są narażeni na włamanie lub coś w tym sensie i zmienienie skina na obraźliwego bez ich wiedzy.



I gdyby jeszcze nie było tego mało, to gracz _spokobro_ przyznał się na czacie do posiadania konta:
- spokobro ( bez tych znaków : "_" )



Wiec prosze szanowną Administrację o zareagowanie pod tym wątkiem Smile byłbym bardzo wdzięczny.
#2
:angel: to nie ja  to ja żartowałem i to był rokopvp już na mineserwer.pl zmieniał skiny
#3
(19-04-2016, 01:19 PM)_spokobro_ napisał(a): Angel to nie ja  to ja żartowałem i to był rokopvp już na mineserwer.pl zmieniał skiny

Ty bo nawet pisałeś to ja .
#4
Ej, a ja? Ja też jestem świadkiem! Zresztą _spokobro_ od samego początku powinien dostać bana. Gracz cięgle spami oraz przeklina. Już kiedyś pisałem wątek, ale widocznie dostał bana tylko na pewien krótki okres. Uważam, że powinien dostać bana na znacznie dłużej lub ukrócenie VIP'a gdyż wykorzystuje go do tak jak wcześniej mówiłem spamu. A tutaj link do wszystkich skarg:
http://mcsurvi.pl/forum/search.php?actio...tby=&order
#5
Jestem kolegom Mikołaja i zgadzam sie z tym co napisał bo sam widziałem skina na minecraft by zyczu
#6
a masz wideo? jako dowód tego?
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
#7
No i co? Nasz serwer nigdy nie był z myślą o zyczu. Od nas z moderacji nikt tego nie używa.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#8
Heart 
Zyczu jest tylko launcherem umożliwiającym zmianę skina na nonpremium (a bardziej posiadając takowy launcher widoczne są skiny), lecz nie jest on w żadem sposób powiązany z naszym serwerem.
A że gracze go używają.. to każdy ma prawo wyboru launcheara jakiego chce używać. ^^ A zmiany skinów.. to już nie jest problem dotyczący naszego serwera.
Skiny są widoczne tylko przy użytkowaniu Zuczu, jeśli ma się inny launcher, skinów nie widać, co jest równe, że nie ma problemu. :d
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości