Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga
#1
Ten watek nie ma na celu obrazania nikogo.
Mianowicie chodzi mi o to ze dostalem bana za cheaty. Ok zostalem zlapany permanentny ban niema sprawy. Denerwojace jest to ze zostalem " sprzedany "
przez gracza ktory nie caly tyzien moze troche wiecej uzywal skopiowanego eq na sky warsach pozniej usunela niby dla dobra serva ale nabila sobie tym tyle punktow ze mogla by caly sklep kupic dodatkowo siedzi w administracji i jak tu kurcze mowic o uczciwosci skoro nawet administratorzy robia co chca i cheatuja mowa o gosii potwierdzi to jeszcze kilka graczy ktorzy akurat nie sa u niej za plecami i nie sa "chronieni" chwali
Sie ile to ona nie ma lat a zachouje sie jak totalne dziecko . Zapomniala zglosic swoich przyjacioleczek takich jak color girl itp. I ona ma byc adminem . Kryje du.. przyjaciolką a do innych niema skrupulow. Widac ze jest stronnicza i przekupna .Wiem za chwile ten temat zostanie usuniety a ja zbanowany bo przeciez nikt nie moze znac prawdy. Ok moj swiat sie na minecrafcie nie konczy jesli wam tak to powodzenia w dalszym zyciu . Tym serwerem rzadzom ludzie byc moze dzieci ktore nie maja o niczym pojecia. Ten server jest jedna wielka korupcja i hipokryzja jesli nie wiecie co to znaczy poleam slownik jezyka polskiego. Ludzi myslacych tak jak ja jest wiecej . Okradacie ludzi przyklad zainwestowalem w wasze durne waluty i vipy a wyczyszczono mi eq i g...o z tego mialem zlodzieje Spinasz sie o wszystko ktos cos zle powie ban krzywo spojrzy ban nick ban. Troszeczke swobody i inteligencji . Ludaie przejrzyjcie na oczy a nie tylko przez minecrafta. Ta gra jest za przeproszeniem g...m a ja tylko gralem by ja ze tak powiem sprawdzic jest mnostwo innych 200 x lepszych tytulow np battlefield czy fifa aczkolwiek o gustach sie nie dyskutuje . Zostawiam sprawe do przemyslenia .
Bynajmniej ja juz wiecej w to nie zagram. Odbieracie cala radosc z gry.
Moim zdaniem ludzie poswiecajacy tyle czasu na tym forum i w tej grze co ona jest kompletnym nolifem niewychodzacym na zewnatrz i niewiedzac co to swiat realny. Na miejscu takich ludzi poddal bym sie terapii. Przepraszam za slownictwo bo jeszcze bana dostane jestem zdegustowany wasza inteligencja i sposobem na prowadzenie servera . Z wami trzeba rozmawiac jak przepraszam idiotami bo inaczej nie rozumiecie

Przepraszam za literowki pisane na szybko
Pozdrawiam i zycze dalszego oszukiwania ludzi zdezelowanego regulaminu i oczywiscie hipokryzii
#2
Przede wszystkim zacznijmy od tego, że brak ci odwagi, żeby podpisać się swoim nickiem z minecrafta. Potrafisz jedynie oskarżać innych sam kryjąc się za anonimowym nickiem. To pewnie według ciebie świadczy o dorosłości. Gratuluję poczucia humoru.

A odpowiadając na twoje zarzuty: 1) nie chwalę się swoim wiekiem, większość ludzi na serwerze do dzisiaj nie wie, ile mam lat, chociaż wiele osób mnie o to pytało; 2) nie jestem stronnicza, banuję każdego, u kogo widzę cheaty; i nikogo nie banuję na dzień dobry permanentnie, każdy ma szansę dalej grać na serwerze, jeśli zrezygnuje z cheatów; skoro ty dostałeś perma, to znaczy, że nie pierwszy raz zostały u ciebie znalezione cheaty; 3) nie jestem adminem, tylko moderatorem i nie mam aspiracji, żeby kiedykolwiek być adminem; 4) miałam przez chwilę set 4/3, jak połowa serwera; tylko że ja sama go usunęłam, w przeciwieństwie do większości osób, które nie widziały w kopiowaniu eq nic złego i były święcie oburzone, że ktoś ich tego kopiowanego eq pozbawił; a część z nich po wyczyszczeniu następnego dnia szła dalej kopiować itemki; 5) nie nabiłam sobie punktów na kopiowanym eq; tak się składa, że zanim się jeszcze zaczęła cała afera z kopiowaniem, miałam na skywars pro diaksowy set, angel sworda (bo w czerwcu miałam vipa) i wszystko, co można było wtedy kupić w sklepie, a na koncie trzy tysiące punktów.

W przeciwieństwie do wielu osób potrafię się uczyć na błędach i wyciągać konstruktywne wnioski z różnych sytuacji. Dzięki całej tej aferze z kopiowaniem itów bardzo dużo dowiedziałam się o serwerze i moją wiedzą podzieliłam się z administracją. Poświęciłam mój czas, żeby oczyścić serwer z osób grających na cheatach i z kopiowanych itemków, żeby można było nareszcie normalnie grać na skywarsach. A ty co zrobiłeś dla tego serwera? Nic, prawda?

Skoro nie podoba ci się serwer i gra w minecrafta, nikt nie każe ci tu przecież grać. Życzę powodzenia w dalszym życiu i radzę ci dokładnie zapoznać się ze znaczeniem słowa "hipokryzja", bo jak dla mnie cały twój post jest doskonałym tego przykładem.
#3
Ale mnie nie chodzi o bana ok . Niechodzi tu tez o poczucie humoru ani obrazanie nikogo czy brak mi odwagi hmm nie skoro tu pisze tzn ze. Co zrobilem dla servera hmm kupowalem vipy i wasze waluty dorzucajac sie wam do chleba z ktorego i tak nic nie mialem wiec niemow mi ze nic niezrobilem a tak pozatym to nie moj serwer i mi na tym nie zalezy place wam nic z tego niemam bo czyscicie eq wy jestesci od tego zeby poprawic komfort gry nie miej do mnie pretensji za cos na czym mi naie zalezy administracja jest od prowadzenia a gracze sa od grania i kupowania rang w waszym sklepie bo nikt mi niepowie ze pieniadze sie nieliczą. Ceny w waszym sklepie sa tak wysokie ze omg ogolnie jestem od jakiegos czasu przeciwnikiem microplatnosci Gralem w ta gre tylko dla przyjemnosci chodz i tak szczegolnie jej nie lubie . Kolejna sprawa nie cheatowalem od zawsze tylko od kad uswiadomilem sobie ze to niema sensu bo i tak 3/4 gra na huzuni nie usuniecie wszystkich cheaterow . Denerwujace jest tylko to ze zglosilas mnie wtym momencie kiedy jeszcze sama cheatowalas . Nie chodzi mi o roliczanie nikogo z jego / jej bledow chodzi o sam fakt . Jak tu nie mowic o hipokryzji skoro mowisz ze wszyscy powinni grac uczciwie a sama robiłas podkreslam aś w przeszlosci . Temat nicku pozostawiam bez komentarza poniewaz to moja osobista sprawa. Moze lepiej by bylo jakbysmy wszyscy zainstalowali cheaty poniewaz wszyscy mamy do tego dostep i bedzie wyrownany poziom. Rozmawiam z toba jezykiem ktorym niepasuje mowic o ta blachej sprawie jak minecraft rozmowa o czyms takim powinna byc luzna i potoczna a nie jak kuzwa z adwokatem czy z innym prezesem. Z takim jezykiem nie poszedl bym nawet na rozmowe o prace . To jest tylk gra a traktujecie ja jak lepiej niz zycie . Ludzie ogarnijcie sie to tylko gra !!!!!!!!
#4
Szanowny Anonimie,

Zaczynając grę na tym serwerze, jak zresztą na każdym innym prywatnym serwerze MC, zgadzasz się przestrzegać regulaminu http://www.mcsurvi.pl/forum/showthread.php?tid=6. Za nieprzestrzeganie regulaminu są przewidziane konkretne kary, które następnie są egzekwowane. Gracz kupując VIP-a wspomaga serwer, jednak kupienie VIP-a nie oznacza, że taki gracz jest zwolniony z przestrzegania regulaminu i może bezkarnie sięgać po cheaty. Tak więc wobec każdego gracza złapanego na cheatach są wyciągane konsekwencje, ale jednocześnie każdy ma szansę na dalszą grę po ich odinstalowaniu. Jednak jeśli gracz nie chce lub nie potrafi z cheatów zrezygnować, to jest już jego świadomy wybór i my takich zachowań promować nie będziemy.

Minecraft to tylko gra, jednak serwer minecrafta to miejsce spotkań ludzi. Muszą tu panować konkretne zasady, bo inaczej zapanowałby totalny chaos.

W przypadku SkyWarsów była podana jasna informacja, co czeka osoby, które mają kopiowane eq (wyczyszczenie całego ekwipunku). Osoby te miały możliwość samodzielnego usunięcia kopiowanych itemków bez dalszych konsekwencji, jednak większość graczy po prostu nie chciała skorzystać z tej opcji. Skoro dokonali takiego, a nie innego wyboru, to ponieśli takie, a nie inne konsekwencje. I nie ma tu nic do rzeczy fakt, że ktoś miał wcześniej kupionego VIP-a, bo tak jak już wcześniej pisałam, VIP nie zwalnia od przestrzegania regulaminu i nie daje nikomu prawa do bezkarnego cheatowania.

Temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości