Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDzer0Dobry wał albo błąd. SkyBlock Classic #1
#1
Dzisiaj tj. 03.12.2014, czas: 23:10-20 miałem przewspaniałą przyjemność handlować z graczem o nicku xXKillMasterLPXx. Za 10000$ zakupiłem od niego Beacon, odbyło się to na spawnie w pobliżu zagrody ze świniami. Kiedy przelałem kwotę na jego konto, wyrzucił (podobno), a potem się wypierał, że jest musiał wpaść w ścianę, podłogę, czy może stawił opór prawu grawitacji. Nie obchodzi mnie to co się z nim stało, obchodzi mnie natomiast, czemu nie wylądował u mnie w ręce.

Świadek: bolek123 - również kupił za 10000$, tylko, że dostał.
Zamieszana w sprawę osoba, która możliwie będzie mówić, że jest to nieprawda: MSSonny.

UWAGA!
Piszę to dla innych graczy jako przestroga przed zawieraniem niepewnych transakcji, gdyż pieniądze, które zaprzepaściłem odzyskam w przeciągu paru godzin, może jednego dnia - na pewno bardzo szybko, gdyż nie mam z tym problemu Wink


A osobie, która na tym zarobiła i to nie był błąd ze strony serwera/mapy życzę zdrowej i oczywiście jak najbardziej komfortowej kąpieli w lawie netheru z najlepszymi rzeczami jakie można ubrać Wink

Pozdrawiam serdecznie

EDIT: Dziękuję za przeniesienie.
EDIT2:
Dowodów na zaistniałą sytuację niestety nie posiadam, gdyż dziwnym trafem nie można robić screenshotów chatu. Filmów nie nagrywam. Pozostaje mi tylko prośba o przeglądnięcie logów chatu oraz transakcji, jeśli owe istnieją.
#2
Taki mały "up!" gdyż widzę, że nikt się jeszcze sprawie nie przyjrzał Wink

Z góry przepraszam
#3
No niby masz tego swiadka, Ale bolek widzial to?lub ma ss
#4
Witam nie chce byc zamieszany w tej sprawie zbytnio ale idzero cos mi wspominal i ma racje poniewarz gracz o tym nicku jest oszustem poniewarz tepnelem sie na jego wyspe a on mnie zabil lawom swiadek idzero sstracilem pul stacka nloluw diamentuw mysle rze odzzyskam dtracone itemy pozdrawiam bolek123:-)
#5
Ze względu na brak dowodów zamykam ten wątek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości