Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wikuska123123Ohh, płakać się chce.
#1
Obecnie mam 8 punktów reputacji, jacyś (chyba, nie sprawdzałam) nowi użytkownicy dali mi - reputacji (wiem, pamiętam słowa jakiegoś administratora, że każdy może dawać repuacje, ale to już przerasta moje nerwy) jeden kilka razy napisał podobną treść otym, że spamię, chociaż to nie prawda bo ostatnio prawie w ogóle nie wchodzę na forum tylko zobaczeć nowe posty i ewentualnie coś tam napisać. Zaś drugi ze czepiam się byle czego, padłam najpierw pisał, że pisze bez senowne posty, ja dałam mu - rep. z odpowiedzią a potem napisał ,,Czepiiasz się byle czego ;p" śmiać sie czy płakać?
Nie zależy mi na olbrzymiej ilości reputacji, ale też nie chcę sobie jej zaśmiecać takim czymś.
Pozdrawiam.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#2
Zgłoszone. PS:dałem ci +3 dla wyrównania.
To nie pierwszy przypadek, smt123 też miał taką sytuacje.
Oni zakładają konta tylko by ci odejmować reputacje.

Teraz jestem przygotowany na falę minusów.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#3
Tak, wiem, takie trolle ;p
I dziękuje Smile
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#4
To jest śmieszne.
Szczerze?
Te osoby które ci dały -1 reputacji z komentarzem " spam " to najwidoczniej nie znają tego słowa. No ludzie ogarnijcie się, ona nie spami tylko .. Ehhh.. Aktywna osoba, to że się wypowiada  w tematach to chyba dobrze o niej świadczy ?
Chce pomóc.. Z tego co widzę to Agola dała ci minus dlatego że wypowiedziałaś się w jej podaniu.. No ludzie, po to jest podanie żeby je oceniać. To że ktoś cię ocenił negatywnie bo zobaczył parę błędów w twojej osobie to nie znaczy że macie się (na to wynika) na to zemścić. ^^
A teraz wypowiem się na temat tych graczy a pozwolę sobie.
kingd polecam zapoznać się ze słowem  " spam " wiedz że 1 repka wystarczy nikt nie jest ślepy widzimy to spokojnie.
Kicker dałeś repkę za post w którym dobrze się wypowiedziała, jak składasz skargę to przystosuj się do wzoru, chyba dobrze że ci zwróciła uwagę ???
Kiperl ciebie to chyba nigdy nie zrozumiem.
Agola tak jak mówiłam...
Pokemon pisał podanie o ub a Wikusia się wypowiedziała że z powodu że złamał regulamin nie zasługuje na ub. Powinien się pilnować ponieważ wchodząc na serwer akceptuje regulamin. A że go złamał to Wika powiedziała krótko i na temat: Nie zasługuje na ub. To jej prywatna opinia nie powinieneś jej za to karać.
Southpark " brak komentarza " Wikusia dostałaś negatywa za nic. Jak dał " brak komentarza " to najwidoczniej dał jej bezpodstawnie. 
xMiluji  nie komentuję.. Szkoda czasu. Wink 

Jestem za tym aby zresetować Wikusi wszystkie repki negatywne. 

A tym co dali naprawdę za nic -1
Serdecznie polecam mózg słyszałam że w przecenie: http://scr.hu/9xh2/rejc1
#5
@Refresh :/
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#6
Jak dla mnie te minusowe repki powinny być usunięte, gdyż są napisane przez jakieś dzieci i nie mają sensu. Fakt, troszkę tego jest jak patrzę, myślę że ktoś z administracji Ci pomoże, ja bym pomógł Smile Pozdrawiam ;]
#7
Według mnie możliwość dawania ujemnych reputacji , powinna być zabroniona. Po co?
Jeżeli ktoś ma jakiś problem , to po co daje - 1 ... Wcale nie musi dawać nic.
W ten sposób reputacja nie bedzie spadała w dół.


#8
Jest opcja jak raport tego. Usunięte, zamykam.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości