Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamek12Skarga na TiTeczka!!!
#1
Nick: oskażonego TiTeczek

Powód: Prosze o unbana ponieważ TiTeczek zbanował mnie i brata za cheaty a ja z bratem jestem czysty
nigdny nieużywaliśmy cheatów!! Powiedział nam że mamy wpisać ./kill i umarłem. I tak wogóle ktos napisał gdy był TiTeczek że mam fly ale ja niemam fly tylko vortexa. Kazdy wie co to jest vortex na tym trybie. I napisał jeszcze ze ruszam zaszybko głową. Nierozumiem za co dostałem z bratem bana. Za nic!? Możliwe że ktos wbil mi na konto bo kiedys mialem na Anihilacji uzbierane dużo pieniedzy ale później miałem 0$. I tak wogóle TiTeczek powiedział że mam crystala ale ja niewiem co to jest.

Miejsce gdzie się to wydarzyło: Anihilacja

Godzina i data: 15:44 5.04 2016r.

Prosze o ubnana dla mnie i mojego brata.
Nazwy naszych nicków kaper12,Kamek12
#2
KrystiXD mnie banują a ja niemam cheatów.
#3
KrystiXD to jest prawda
#4
I jeszcze jaedną odbowiedz. Opisze raz gdy grałem na anihilacji to był TiTeczek i weszedł do red ja tez  i gdy pokazywałem mu sojusz to odrazu mi dał bana. Kompletna masakra i tak mowule to mnie zbanował juz kiedys ze 3 razy za nic!!!!
#5
No. Dobrze i jak dalej potoczyła się historia? Stałeś na spawnie kazałem wpisać .kill powiedziałeś że nie możesz się ruszać i cię zabiło. Wniosek nasuwa się sam, miałeś 10 sekund. Świadków nie brakowało.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości