Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdkaWowKradzież kont
#1
Sad 
Jeden użytkownik (pamiętam nick, a mianowicie : Bartusi3k) ukradł mi konto. Napisał mi na msg, że szuka osób do stworzenia spawna na jego serwie (pamiętam nazwę : mcfun.maxc.pl), napisałam mu na początku, że nie mam ochoty, lecz koleżanka (której też ukradł konto, nick : werka1245193423) powiedziała na skype, że to fajny pomysł i ona by chciała. Napisałam mu więc, że ok, ale koleżanka też musi. Zgodził się. Podał ip serwera i weszłyśmy. Trzeba było się tam zarejestrować (i tak poznał nasze hasła xd Sad ) . Zrobił z nas adminów, z czego bardzo się cieszyłyśmy. Zaczęłyśmy budować nie tylko spawna, bo też działki itp. Była też jedna użytkowniczka (nick : piekna_EQ), która również budowała. Po ok. godzinie na chacie pojawiło się, że techniczne coś tam xd i, że za parę minut nas wywalą. Po wywaleniu z serwera chciałyśmy pograć chwilę na mcsurvi i znowu wejść na "nasz" serwer. Gdy chciałyśmy się zalogować na mcsurvi, niestety przez cały czas pisało : "Błędne hasło". Bardzo prosiłabym o zmianę hasła mojego i koleżanki konta (zapomniałam dodać, że moje stare konto to AdkaShow) na stare. Oczywiście, jeżeli jest to możliwe. Z góry dziękuję za przeczytanie tego do końca.
Odpowiedz
#2
Gdzie wam to pisał?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#3
(02-04-2016, 08:30 PM)AdkaWow napisał(a): do stworzenia spawna na jego serwie (pamiętam nazwę : mcfun.maxc.pl)
#Reklama #Ban #BanDegradBan
Odpowiedz
#4
(03-04-2016, 07:39 AM)Sznajper202 napisał(a):
(02-04-2016, 08:30 PM)AdkaWow napisał(a): do stworzenia spawna na jego serwie (pamiętam nazwę : mcfun.maxc.pl)
#Reklama #Ban #BanDegradBan

Nie musisz się martwić. Serw już nie istnieje.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości