Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CeZLayout forum - parę uwag
#1
Krótko - w tym stylu jest parę takich jakby niedopatrzeń, tzn. np. pole wprowadzania tekstu przy szybkiej odpowiedzi, można to przeoczyć przez jolor jego tła, nie lepiej dodać trochę przezroczyste? Tak samo z tym, gdzie się wprowadza np. tytuł wątku. (to chyba się nazywało input). Chociażby takie coś
Kod:
background: rgba 0, 0, 0, 0.5;
Po co w panelu bocznym jest ten guzik chowający go? Tak w ogóle psuje on wygląd wysuwango panelu z opcjami usera (jak klikniesz na nick) na mobilce, bo nwm jak na kompach. Czemu te linki pod wątkiem są na zielono? Nie pasują do takiego tła. I nie róbcie koloru tekstu tak o na biało, dodajcie chociaż lekko przyciemniony, np. #EFEFEF. Zmieńcie kolor nicku użytkownika, albo chociaż dodać bold'a, ponieważ, np. w Kto Jest Online nie można odróżnić linku od zwykłego tekstu. Po co komu pod wątkiem "Starszy Wątek" i "Nowszy wątek"? Wiem, że to MyBB to domyślnie dodaje, ale to nie jest potrzebne. RWD - w dzisiejszych czasach styl bez tego to rak. Header za pusty, dodajcie tam jakieś linki czy co.
I tak na marginesie: nie myśleljście o tym, abyście zrobili autorski styl forum? Wink
Odpowiedz
#2
Nikt nie ma na to czasu ;p
Mnie to i tak nie obchodzi w sumie no z tapatalka korzystam ;p

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#3
Styl DarkNew znalazł jakiś czas temu jeden z użytkowników, Admin go wgrał. Jednak okazało się że więcej czasu było do poświęcenia na przeróbki tego, niż to chyba było warte Wink
Obecnie chyba tylko Admin posiada odpowiednią wiedzę, zeby sprawnie przerabiać styl, a to jak wiadomo, wymaga czasu.
Osobiście - korzystam ze stylu default, przyzwyczajenie.
//edit
Cytat:Zmieńcie kolor nicku użytkownika, albo chociaż dodać bold'a, ponieważ, np. w Kto Jest Online nie można odróżnić linku od zwykłego
Dodałem zgodnie z prośbą

Cytat:pole wprowadzania tekstu przy szybkiej odpowiedzi, można to przeoczyć przez jolor jego tła, nie lepiej dodać trochę przezroczyste?
Ustawiłem na szare, taki sam kolor jak cytowany post.

Cytat:Tak samo z tym, gdzie się wprowadza np. tytuł wątku. (to chyba się nazywało input).
Ustawiłem tak samo jak wyżej.
Odpowiedz
#4
I tak jest o wiele lepiej, jak znajdę jeszcze jakieś uwagi, to je tu napiszę Wink
Edit: panel, koło nicku użytkownika, po kliknięciu zniekształca się trochę strona, tzn. okno przeglądarki się rozciąga. Jakiś margines do lewej strony dajcie, czy co
Odpowiedz
#5
P.S. Propo styli, usuńcie te "zbugowane", tzn. niepotrzebne style z ACP, bo jak np. ktoś na nie trafi i nie będzie mógł z nich wyjść (będzie musiał czyścić cookie). Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości