Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevus[UnBan] TajemniczySteve
#1
Twój nick: TajemniczySteve
Data i godzina nadania kary: Dziś (19.03.2016), godzina ok. 20
Opis sytuacji: Więc... chciałem wejść na forum - sprawdzić, jakie są nowe posty - i nagle coś zauważyłem. Okazało się, że dostałem bana na forum.
Wytłumaczenie: Dostałem bana, za napisanie wyrazu s... po angielsku. Jednak nie chciałem nikogo obrazić, pisząc to. Rozumiem postanowienia regulaminu, że nie wolno używać przekleństw (nawet jeśli to będzie po chińsku).
Powód kary(screenshot, filmik): Niestety nie mogę na razie dostarczyć dowodu z powodem bana, lecz mogę Wam napisać - w przybliżeniu - powód:
Nie wiesz co to znaczy f*ck you? Zapoznaj się z warunkami regulaminu.
#2
Przez jedno słowo być wykluczonym ze społeczności serwera - trochę to dziwne. Forum straciło przez to bardzo pomocnego użytkownika. Jeśli jest taka możliwość, to prosiłbym o odbanowanie Steve'a.
FACEPALM



[Obrazek: wn6y4z0.gif]
#3
Też uważam że powinno się go odbanować.
Nosz blagam! Toż on nie chciał nikogo obrazić! Według mnie powinien najpierw dostać warna, a nie od razu ban. To przecież jedno słowo którym nie miał na celu nikogo urazić! UB sie należy. Szczególnie że to było na luźnej gumie.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#4
@up
On miał 100% warna..
Przysięgał nam że nic nie zrobi.
Luźna guma.. Czyli tam możemy sobie obrażać graczy idąc takim tokiem myślenia.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Ta, 100% warna po nadaniu mu brakujących 80%?

Chyba źle sobie przetłumaczyliście te angielskie słowa.
Ile jeszcze minut do tego UB?
God's Not Dead

koteł ^u^
#6
Miał 80%, Omexia nadała mu 20% po kłótni na shoutboxie jeszcze wcześniej Wink

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
Ta, jasne. Na pewno.

A czareg za co ban skoro miał 0%?

Naucz xMiluji posługiwać się warnami.
God's Not Dead

koteł ^u^
#8
Hahaha , to sie już robi śmieszne , za jedno słowo ban ? Czyli praktycznie ban za nic . Nie wiem co tu sie dzieje. Dobrze że wywaliłem laptop , to już nie gram na tym serwie.
[Obrazek: image.php?di=PU6I]
#9
Czarek nie ma bana Wink

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#10
Zrozumiałem coś. Pisanie na forum "tego" to jest jak mówienie do ludzi na ulicy tego. Więc może i ban jest słuszny, ale niech administracja zdecyduje, co ma ze mną być.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości