Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuch_Chorris[Degrad] dla xMijuli
#21
Heart 
Afk, to opierniczanie się? 
edit. Pisałeś że na forum czasami jest, czyli ma do niego dostęp.
#22
(19-03-2016, 10:15 AM)Nuch_Chorris napisał(a): Jak macie ją tak bronić to proszę zamknijcie wątek.
Jak mamy ją inaczej bronić jak oskarżasz ją o byle gówno???

Dobrze że ty się tak starasz żeby pomóc dla serwera.
Patrz na siebie potem pisz skargi na innych którzy robią o wiele więc od ciebie.
#23
Na początku widać jak podlatuje w górę, czyli jest na serwerze.
- Pojawia się spamer.
- Widzi go, zwracam jej uwagę.
- Udaje, że jej nie było, ale przecież mogła zobaczyć spamera nawet nie przewijając chat'u.
- Nie używa w takim razie page-up.
- Wychodzi z serwera nie skazując gracza.

Niech się nauczy page-up używać albo pisać /afk oraz /v, jeżeli jej nie ma.

God's Not Dead

koteł ^u^
#24
Zauważ że za spam nie ma bana... za spam można kicka dać albo warnować ona dała warn.
Więc nie oskarżaj jej że nic nie zrobiła bo ty nie widzisz tego co my widzimy...
#25
Na Freebuild nie ma warnów i kicków. Są bany czasowe świerzaku.
God's Not Dead

koteł ^u^
#26
Dobrze zabojca że ty taki doświadczony jesteś...
#27
Źle natomiast, że ty tak mało wiesz.
God's Not Dead

koteł ^u^
#28
Jestem za degradem. Moderatorka nawet gdy nie miała popsutego komputera i tak nic nie robiła. Zbanowała parę typków i poszła. Ostatnio robiła event na freebuild. Najłatwiejszy event ^^ ...
" Bieg " nie potrafiła rozpocząć eventy, gracze jej podpowiadali nawet mówili aby z tłoków zrobiła, a ta nic. Z 15 minut poświęciło jej na zrobienie eventy który np. u takiego TheZabojca kiedyś trwał 20 sek. Haha. Śmiechu warte. O a mam jeszcze lepsze, ban za " najlepsza ", komentarz którego sama używa. Hihi. Jest zajęta zbyt bardzo gadaniem na chacie z innymi niż banowaniem cheaterów. Nie raz do niej mówiłam " miluji on am cheaty ! " a ta nic tylko " zaraz " a gracz został dopiero zbanowany gdy (chyba) patriko20x20 wszedł. Bawi mnie ta moderatorka. ( z tego co wiem ) nawet testu na jr.moda nie zdała ale dostała się " po znajomości ". To jest takie nie fair.. Ale co tam, i tak każdy ma gdzieś zdanie graczy. ^^
#29
Bronicie xMiluji po znajomości, może dać jej się tu wypowiedzieć?
Bo adwokatów tu nie potrzeba. 
xMiluji nie jest głupia, chyba sama potrafi sie obronić, nie musicie pokazywać jacy wy jesteście super administracja że pomagacie moderatorce wyjaśnić sprawę i wchodzicie w temat o którym nie macie w ogóle pojęcia. Tak to głównie do was Sznajper i South.
Wiecie co? może idźcie się pobawić klockami lego jeśli majkrafciki wam nie odpowiadają. Dajcie innym tu podyskutować a nie " noo oceniasz ją nawet jej nie znając, no o no o n o no n o "  A wiecie co? Omexia i TheZabojca i zapewne większość tego serwera znają xMiluji nawet lepiej niż wy. Więc proszę was bardzo, idźcie się bawić gdzieś indziej bo wchodząc w temat o którym w ogóle nie macie pojęcia nic nie zyskacie. 
Znając życie zaraz Snow tu przyleci jak supermen aby bronić xMiluji. 
Więc zakończcie temat proszę bardzo bo to administracja, * zwracam się do graczy i mniejszych rang *
To moderatorka pierwszej klasy gwiazdki. Nie macie żadnych szans, nawet jeśli macie racje.
Dziękuję, dobranoc.
#30
Powinnaś się cieszyć że zrobiła ten event.. To była jej dobra wola!
Boże... Co to ma być? co dziennie zgłaszają nowych adminów...
Wy jesteście chorzy jacyś...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości