Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuch_Chorris[Degrad] dla xMijuli
#31
Na tym serwerze nie ma adminów znawco ;D


Nala i shunik fajnie wygarnęły.
I tak nie mamy szans, bo fejm przejdzie, a rozsądek nie.



EDIT: Event to była wola graczy, a nie jej. Znając tę moderatorkę to nigdy by eventu nie zrobiła Wink
God's Not Dead

koteł ^u^
#32
Po to jest chyba forum żeby zgłaszać problemy, administracje która im nie odpowiada i wyjaśniać sprawy.
#33
Jak wam coś się nie podoba to zmieńcie serwer...
Jesteście bandą dzieci które myślą że jak zaczną obrażać wszystkich do okoła to będzie śmiesznie i fajnie...
#34
Odezwał się Tongue
#35
Zacznijmy kto tu kogo obraża. Nikt nikogo. A dzieckiem jest każdy i będzie..
Dziecko o dzieciach mówi. <bez obrazy> ^^ 

Sznajper, chodź na chat. Nie spamujmy tu bo nie ma sensu.
#36
Chuck moze najpierw naucz się pisać mój nick, hyy? To nie boli, zaufaj.

Shunik to chyba dobrze o mnie swiadczy, ze chcialam event zrobic.
Ps. Poszukaj sobie lepszego fejka w google grafice.

Nalagx35, twierdzisz, iz thezabojca duzo o mnie wie, ciekawe... A co do tego, ze przyleci tu snow jako "supermen", brak mi słów.

Thezabojca, kurcze jaki jest z ciebie znawca. Proszę cię, abyś moze nie rozpowszechnial tego filmiku, poniewaz nie ma on sensu.

Sądzę, iz wiecie więcej o mnie niz ja sama. ;_;
Pozdrawiam.
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#37
Najwyższa ranga?
Zezwoliłem jej na rozpatrzenie bo miałem takie samo zdanie

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#38
Nie chciałam Snowa urazić w żadnym wypadku. Ujełam to w sposób żartobliwy. Ponieważ zawsze gdy jest jakaś sprawa z tobą to on zawsze tak przylatuje aby pomóc w wyjaśnieniu sprawy, nie mówię że to złe tylko coraz więcej osób tu przybywa którzy nawet nie są w temacie.
A z TheZabojca nie znacie się od dziś, on wie trochę na twój temat a ty trochę o nim. O to mi głównie chodziło.
#39
Gdyz regulamin byl skopiowany od innego forum?
Nie gram na freebuild, i nie mialam zamiaru opiekowac sie tym trybem. ;_;
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#40
@Shunik
Haha? Po znajomości śmieszna jesteś, podanie składała ;-;
Czasami w głupotę niektórych ludzi nie chcę mi się wierzyć a nie chcę wypowiadać tego tekstu milionowy raz: Nie znam się.. etc. etc.
Śmieszą mnie te wszystkie dowodziki i może 'bohaterowie' 'detektywi' raczej by przyszli na teamspeaka w 4 oczy pogadać, ja nie bronię się nikim. Śmiech na sali. Tak trudno napisać komuś z wyższej rangi jakie są ogólne problemy na serwerze lub w modach?
1.Grzeczniej, składacie skargę na moderatorkę?
Nic się nie zmieni Miluji nadal nią jest, więc trochę szacunku bo polecą warny, w odwrotną stronę też. Takie teksty nie na miejscu.
2.Ktoś jest za degradem? Przedstawcie jasne dowody a nie się zgadzacie z kimś, być może nawet jej nie widzieliście na trybie, na którym się grzejecie.
3.Tak samo nie ma potrzeby słuchać się jednej osoby. Taka osoba 'przywódcca grupy' mówi sobie do jakiegoś golema: ,,Golem idź napisz na nią w necie bo jesteś moim kolegą i masz się zgadzać w 100%". A golem idzie i pisze.
Zobaczymy co się stanie ze skargą ktoś coś wtrąci.
Pozdrawiam serdecznie wyznaczone osoby za ten sposób komunikacji między Gracz-Admini (msg, ts, skype):
*Ado, Nala, South.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości