Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuch_Chorris[Degrad] dla xMijuli
#51
Ja dziś nie mogę.
#52
No tak nie banuje... ;/ Chyba sobie ściągne mc na telefon, żeby banowac, bo consola sama tego nie robi. Pragne zauwazyc, ze to jest tylko gra, chce pomoc trochę serwerowi, przeniesc sie w świat wirtualny, poznac kogos i nawiązac nowe znajomosci.

Jesli chodzi o to, ze jedna użytowniczka dostała bana, za to, że nazwała mnie burakiem, dlaczego? Gdyz poczulam sie tym sformułowaniem urażona.

TheZabojca mam ciebię serdecznie dość, twoje zachowanie mnie bardzo irytuję, jesli chcesz mi cos wytykac to mozesz to zrobic na ts3. A co do tego aby mi obniżyc range do gracza, to naprawde zastanow sie co ty piszesz. Wiem rowniez o tym, ze pisales skargi na mnie do właściciela, uwzględniles tam takie zdanie jak "SnowPl i xMiluji spędzają ze sobą zbyt wiele czasu " Weż kolego znajdź sobie jakies hobby.

Nie macie zadnych dowodow, ze kiedykolwiek postąpiłam źle, także tą sprawę można juz chyba zakonczyc.
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#53
Proszę o close, bo i tak nic z ego nie osiągniemy.
I tak się obronią , chociaż nie mają uzasadnień.
@TheZabojca;Steve;Nelag i tak nic z tym nie zrobimy.
Dowody jakim jest filmik są na naszą korzyść, no ale co zrobisz
osobie z wyższą rangą? Nic. Jedyne co tu może wnieść to głos
SzybkiegoBanana.
#54
Naprawdę dorośnij Noris =/ ten wątek to jakieś twoje chore wymysły, logiczne jest że jeśli ktoś ma popsuty sprzęt to nie jest aktywny i jesteś ostatnią osobą która powinna być o tym informowana, takie informacje to sprawy ekipy serwera do której ty nie należysz, więc naprawdę nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, nie znając podstawowych spraw w kręgu Naszej administracji.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#55
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości