Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pawel1989Problem z połączeniem się, problem z wejsciem na wyspe
#1
Question 
Witam.
Gram na tym serwerze już ponad 4 miesiące na nicu pawel1989. Pozdrawiam tych którzy mnie kojarzą i mieli możliwość grania ze mną na skyblocu1. Ale do rzeczy. Problem mam z wejściem na wyspę. Kiedy wpisuję komendy udania się na wyspe (/is home) wyskakuje mi następujący komunikat "IslandWORLD uruchomiony niepoprawnie. Sprawdź logi!". Chciałbym tylko dodać iż minecrafta uruchamiam tak samo jak zawsze to robiłem, nie zmieniałem hasła, nikt inny nie gra na moim nicu(a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). w momencie kiedy wchodzę np. na skyblock 2 wszystko jest w porządku tak samo jak na inne tryby gry.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i rady w rozwiązaniu tego problemu.
Z poważaniem i wyrazami szacunku
dla Administracji, Zarządu i Moderatorów
wasz gracz
pawel1989
#2
A wpisywałeś /is fixhome?
#3
Tak wpisywałem /is fixhome oraz inne komendy żadna mi nie działa. Nie działają mi także warpy i nie mogę się z nikim porozumieć przez chat.
#4
Zmień wersję mc , a gdy nie pomoże wejdź na inne konto i sprawdź czy tam też nie działa.
#5
Nie działają ci inne komendy? Nie możesz pisać na chat'cie?
Podobna sytuacja była na Freebuild, ale wystarczyło nadać rangę Gracz.

Niech jakiś mod nada ci rangę Gracz jeszcze raz lub Chlopak.

Jeżeli to nie pomoże to oprócz zmieniania wersji MC polecę kontakt z właścicielem na:

admin@mcsurvi.pl
God's Not Dead

koteł ^u^
#6
Przeinstalowałem MC. Zmieniłem wersje z 1.8.9 na 1.7.2 i przechodziłem stopniowo co 2 wersje. Na żadnej nie mogę wejść. Aczkolwiek na wersji od 1.7.2 do 1.8.3 działają mi wszystkie warpy. Nadal nie działa /is home oraz /fixhome. Jestem widoczny jako gracz na liście online. Brak możliwości porozumiewania się z innymi graczami. Sprawdziłem wszystkie logi. Skasowałem i zainstalowałem ponownie wszystkie dodatki. Z dodatkami i bez dodatków sytuacja jest taka sama. Zmieniłem konto, zmieniłem nic, założyć nową wyspę. Mogę wejść na nową wyspę i wyjść z niej. Gdy gram na loginie pawel1989 i wpisuje haslo nie mogę ani usunąć ani wejść na wyspę. Pytałem o problem na innym serwerze mam dostać informację od zarządu. Jak tylko czegoś się dowiem odpisze tutaj wiadomością.
#7
Sprwadz proszę teraz Smile
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#8
Heart 
Bananon, każdemu nie działają komendy z  /is. 
Jeszcze wcześniej na skyblock 1 występowała cofka itemów. > http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Problem-z-...mi-na-SB-1
A teraz to. ;_;
#9
Dziękuję za pomoc. Wszystko już działa jak powinno działać. Wszystkie problemy zniknęły.
#10
Heart 
Wczoraj sie tym zajęliśmy. =) 
Problem rozwiązany.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości