Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sznajper202[Podanie] Sznajper202
#1
[Obrazek: H7bTZIs.png]

1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] Sznajper202


2. Twój NICK i imię: Mam na imię Jakub (zazwyczaj mówią na mnie Kuba), mój nick to Sznajper202

3. Wiek: Mam 15 Lat.

4. Ile grasz w Minecraft?: W Minecraft gram od 11 roku życia czyli około 4 lat Smile

5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod?: Na pewno Jr. Mod ma za zadanie pomagać Administracji i Graczom. Moim głównym celem na początek przygody będzie pilnowanie porządku na serwerze, często widzę jak ktoś reklamuje serwer lub zaczyna się kłótnia z wulgarnymi zwrotami. W takich sytuacjach będę mógł szybciej zareagować. Drugim obowiązkiem będzie pomoc dla graczy. Często widzę gdy pada pytanie typu "Jak usunąć działkę? " lub " Ile kosztuje ranga Vip i gdzie można ją kupić? ", zawsze służę pomocą ale jak to gracze szybciej posłuchają Jr. Moda niż vipa lub gracza. Następnie będę pomagał administracji w rozwoju i rozbudowie serwera. Podsumowując będę dbał o serwer jak o własne dziecko ;D

6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) : Tak, posiadam TeamSpeak i Mikrofon.

7. Napisz parę ZDAŃ o sobie: Jak wczesniej napisałem mam na imię Jakub. Rodzina, znajomi i wszyscy którzy wiedzą o moim istnieniu mówią mi po prostu Kuba. Mam 15 lat, wychowałem się w małej wiosce na Podlasiu leżącej blisko Białegostoku. Z legend moich rodziców mając 2 latka nauczyłem się chodzić... A właściwie biegać i się przewracać. Chodzę do 2 klasy gimnazjum, gdzie nauczyciele mnie kochają, a zwłaszcza pani z fizyki... . Moim hobby jest Sport. Uprawiam Judo od 9 roku życia i wygrywam różne międzynarodowe zawody. W minecraft gram około 4 lat. Mam trochę doświadczenia w byciu Modem/Adminem, poniewarz miałem te rangi na różnych serwerach ( Może nie aż tak dużych jak ten, ale też nie grało tam 30 osób :p ). Moim zdaniem jestem pomocną i w miarę miłą osobą, zawsze gdy trzeba pomóc można na mnie liczyć Wink. Mam zielone oczy i ciemne włosy, babcia mówi że jestem całkiem wysoki Big Grin. Więcej o mnie można dowiedzieć się rozmawiając ze mną, więc zapraszam chętnych na mój kanał na TS [14] Tongue .


[Obrazek: Tcp76rj.png]


Pozdrawiam Sznajper.
#2
Jestem na TAK:
- są wymagane wątki i posty,
- ogarnięty,
- pomocny
#3
Zapomniałem na końcu dodać ~~. Ale dodam tutaj na znak że przeczytałem Big Grin
~~
#4
Na TAK !
Powody u steve'a
[Obrazek: image.php?di=PU6I]
#5
To tak. Szybko zagościłeś na forum z dużą aktywnością ale ogólnie jesteś tu niedługo. Niestety ale musisz wytrzymać ze mną kiedy będę cię rekrutować, zapraszam Wink
Jeżeli wiesz co i jak, kiedy się zgłosić to ok. W weekend i jutro nie mam czasu. Poniedziałek ew. Wtorek-Środa. Po więcej info jak chcesz to pytaj na pw.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#6
Okej Big Grin No spróbuje wytrzymać Big Grin
No dobra to do poniedziałku lub wtorku Wink
#7
Sznajper202 najpierw on mnie z rekrutuje, a ty sobie poczekasz xD
#8
Raczej TAK.
Ogarnia, posty i wątki są. Podanie ładne pod względem wizualnym, inne. Jest oryginalność.

Orta nawet jest [ponieważ*]. Zainteresowania okej, wiek w porządku.
Na TS'ie siedzieliśmy... Poczucie humoru jest i raczył nabić te ~30 wątków, nie to co niektórzy...
Cheaty potrafi więc rozpoznać.

Wymagania czytał, tylko zapomniał ~~. Do wybaczenia Smile

Można dać szansę.

God's Not Dead

koteł ^u^
#9
Oczywiście, że jestem na ni... Tak Smile
Powody powyżej.

Wysłane z mojego MODECOM FreeTAB 2096+ X2 8GB przy użyciu Tapatalka
#10
Jestem na duże TAK
-zachowana estetyka
-wymagany wiek
-ogólnie ładny i zachowany całokształt.
[Obrazek: Iu3bIy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości