Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarek14321UNBAN
#1
Twój nick: LordKlocek

Data i godzina nadania kary: godz 18-19 (nie jestem pewien)
Opis sytuacji: Zabiłem gracza na kitpvp i nagle ban
Wytłumaczenie: Chciałem dostać unbana ponieważ byłem niesprawiedliwie ukarany zbanował mnie south i to już drugi raz , Cheatow nie posiadam i nie chce, nie rozumiem czemu south się na mnie uwziął. 
http://imgur.com/nECaDoF 
#2
Pisał że chce cię sprawdzić ale albo go ignorowałeś albo masz inne wytłumaczenie.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
Napisal ze mam aure a ja jej nie mam o co chodzi . A nawet nie zdazylem napisac do niego to juz bana czasowego dostalem wczoraj 
#4
Lord jest czysty jak Cors. South sie pomylił i kit wciska.
Wiedziałem, że tak będzie...

Ub sie nalezy.


(Pisze z komorki, sry za orte)
God's Not Dead

koteł ^u^
#5
Tym razem tez mogl napisac ze mam go dodac na skype bo wtedy nawet nie zdazylem 
#6
Znam lorda jest moim sąsiadem pogrywam z nim na serwerze i wiem że on nie cheatuje i nie psuję grę innym. I po za tym jest aktywny na forum i nagrywa cheaterow jak mozna sobie wyobrazic ze ktos kto nagrywa cheaterow sam gra na cheatach . Klocek wspiera serwer i wam pomaga, a south go jeszcze banuje ... to ze klocek umie sie bic to nie znaczy ze odrazu aura jakos nikt wtedy nic nie podejrzewal. South nawet nie sprawdza dokładnie i juz banuje chamstwo..
#7
Jakie ty głupoty wypisujesz ! Nie miałem cie gdzieś po prostu mnie wkurzyłeś a już miałem pisać to co z tym skypem co mi czasowego dałeś ... A teraz to tak mnie zbanowałeś nawet bez znów zapytanie o skype .. Vorpal może ci potwierdzić że nie zdążyłem odpisać 2 minuty czy tam 3 to jakaś mała przesada i chamskie. Nic w tym śmiesznego że mnie zbanowałeś...
 
#8
Ja nie płacze ja tylko pisze prawdę
#9
Sprawa wyjaśniona już nie ma problemów
#10
Close

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości